Niestety, ten kupon już wygasł
- 10% na Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition taniej o 330 zł
291° Zakończono

- 10% na Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition taniej o 330 zł

6
paź 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć wszystkim, od jakiegoś czasu poluje na limitowaną wersję Suunto 9 Ambassador i właśnie znalazłem na Picodi. com kupon -10%. Być może komuś się przyda, ja już wykorzystałem i czekam na przesyłkę. Co do parametrów to jest tego sporo, standardowo ogrom trybów sportowych, GPS, pulsometr, barometr, funkcje pogodowe i wiele innych fajnych smaczków. Jak dojdzie przesyłka chętnie zrobię update ze zdjęciem, jeżeli ktoś tu jest zainteresowany, proszę tylko o info.
Tu link do Sunciaka zegarownia.pl/zeg…000
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Hmmm ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje ale brzydkie to to jest
Ekstra! Widziałem go już i został mi w pamięci, może niedługo i mi się uda go kupić
Ale czego w ogóle dotyczy ta okazja? Dając taki gowniany tytuł Zmuszasz ludzi żeby weszli w link mimo że w ogóle mogą nie być zainteresowani.
attyla701/11/2019 21:47

Ale czego w ogóle dotyczy ta okazja? Dając taki gowniany tytuł Zmuszasz lu …Ale czego w ogóle dotyczy ta okazja? Dając taki gowniany tytuł Zmuszasz ludzi żeby weszli w link mimo że w ogóle mogą nie być zainteresowani.


Zegarownia mówi ci to coś? Ponadto zainteresowani tematem wiedzą w co wchodzą
piotrek.wielgopolan01/11/2019 21:57

Zegarownia mówi ci to coś? Ponadto zainteresowani tematem wiedzą w co wc …Zegarownia mówi ci to coś? Ponadto zainteresowani tematem wiedzą w co wchodzą


Nie nie mówi.

Jestes rzecznikiem zainteresowanych że wypowiadasz się za wszystkich? Może to potwierdzą? Aaa zapomniałem, część zainteresowanych w ogóle nie wejdzie w ofertę przez tą idiotyczne nazwę i brak obrazku.
attyla701/11/2019 22:44

Nie nie mówi.Jestes rzecznikiem zainteresowanych że wypowiadasz się za ws …Nie nie mówi.Jestes rzecznikiem zainteresowanych że wypowiadasz się za wszystkich? Może to potwierdzą? Aaa zapomniałem, część zainteresowanych w ogóle nie wejdzie w ofertę przez tą idiotyczne nazwę i brak obrazku.


W punkt.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Michal_Siwek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst