Niestety, ten kupon już wygasł
-10% na całą męską markę Unit4Men
30° Zakończono

-10% na całą męską markę Unit4Men

-10%
AvatarUsunięty2159208
wrz 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Unit4Men to polska marka organicznych kosmetyków dla mężczyzn. Kilkanaście miesięcy pracy nad produktem, zwieńczone wspaniałą linią Citrus & Musk oraz edycją specjalną Amber & Vanilla.

Szampon do brody, olejek do brody, żel do ciała, krem do twarzy i rąk.
Cała marka
Perfumowany olejek do brody Amber & Vanilla134,99 zł zamiast 149,99 zł
Perfumowany żel pod prysznic Citrus & Musk62,99 zł zamiast 69,99 zł
...i inne.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
@maciejsz dodaj też ceny przed i po rabacie
Avatar
Usunięty215920
OK, dodane.
Edytowane przez: "Usunięty215920" wrz 27.
Wcisnęłam minusa przypadkiem, przepraszam
Avatar
Usunięty215920
Nie rozumiem chyba tego serwisu. Podaję kod rabatowy - nawet trochę się trzeba przy tym namęczyć - odpowiedź: trzy minusy. Zniechęcające. Tak to niczego nie osiągniemy.
Usunięty21592027/09/2019 10:38

Nie rozumiem chyba tego serwisu. Podaję kod rabatowy - nawet trochę się tr …Nie rozumiem chyba tego serwisu. Podaję kod rabatowy - nawet trochę się trzeba przy tym namęczyć - odpowiedź: trzy minusy. Zniechęcające. Tak to niczego nie osiągniemy.Dodajesz (wątpliwą) promocję jakiegoś małego polskiego sklepu i to jest jedyna twoja wstawka. Powiedz mi, że to nie jest reklama.
Avatar
Usunięty215920
bvqx27/09/2019 11:13

Dodajesz (wątpliwą) promocję jakiegoś małego polskiego sklepu i to jest jed …Dodajesz (wątpliwą) promocję jakiegoś małego polskiego sklepu i to jest jedyna twoja wstawka. Powiedz mi, że to nie jest reklama.


To znaczy mam od razu po rejestracji wklejać dziesiątki kuponów, żeby ktoś łaskawie docenił, że w sumie robię mu przysługę, pokazując promocję, a w odpowiedzi dostaję info, że zbyt mało napisane, a na koniec minusy? Żarty.
To powyższe to sklep stacjonarny w Gdyni, w którym bywam. Niedawno uruchomił swój sklep w sieci, na który zaglądam. Dostałem informację o kodzie rabatowym, więc ją tu wkleiłem. Ot i cała historia. Wątpię jednak, żeby mi się chciało drugi raz walczyć z wiatrakami. Przecież to chyba dla Was cenna informacja? Ja już ją znam.

PS. Tak w ogóle, to co jest wątpliwego w tej promocji? Nie znalazłem nigdzie taniej tych produktów. Produkty są świetne, chociaż na razie mało znane.
Edytowane przez: "Usunięty215920" wrz 27.
Usunięty21592027/09/2019 11:45

To znaczy mam od razu po rejestracji wklejać dziesiątki kuponów, żeby ktoś …To znaczy mam od razu po rejestracji wklejać dziesiątki kuponów, żeby ktoś łaskawie docenił, że w sumie robię mu przysługę, pokazując promocję, a w odpowiedzi dostaję info, że zbyt mało napisane, a na koniec minusy? Żarty.To powyższe to sklep stacjonarny w Gdyni, w którym bywam. Niedawno uruchomił swój sklep w sieci, na który zaglądam. Dostałem informację o kodzie rabatowym, więc ją tu wkleiłem. Ot i cała historia. Wątpię jednak, żeby mi się chciało drugi raz walczyć z wiatrakami. Przecież to chyba dla Was cenna informacja? Ja już ją znam.PS. Tak w ogóle, to co jest wątpliwego w tej promocji? Nie znalazłem nigdzie taniej tych produktów. Produkty są świetne, chociaż na razie mało znane.wątpliwa bo za nawet "naturalny" żel pod prysznic za 200 ml 62,99zł to i tak dużo
Usunięty21592027/09/2019 11:45

To znaczy mam od razu po rejestracji wklejać dziesiątki kuponów, żeby ktoś …To znaczy mam od razu po rejestracji wklejać dziesiątki kuponów, żeby ktoś łaskawie docenił, że w sumie robię mu przysługę, pokazując promocję, a w odpowiedzi dostaję info, że zbyt mało napisane, a na koniec minusy? Żarty.To powyższe to sklep stacjonarny w Gdyni, w którym bywam. Niedawno uruchomił swój sklep w sieci, na który zaglądam. Dostałem informację o kodzie rabatowym, więc ją tu wkleiłem. Ot i cała historia. Wątpię jednak, żeby mi się chciało drugi raz walczyć z wiatrakami. Przecież to chyba dla Was cenna informacja? Ja już ją znam.PS. Tak w ogóle, to co jest wątpliwego w tej promocji? Nie znalazłem nigdzie taniej tych produktów. Produkty są świetne, chociaż na razie mało znane.Zbigniew Stonoga już dawno to powiedział. W Polsce nie warto pomagać, doradzać, nie warto cokolwiek. Nigdy nikomu nic nie pasuje, każdy wie lepiej, wszystko wszystkim przeszkadza. Ja już przestałem się starać. Siedź cicho, a jak wiesz o jakiejś wartościowej w swoim mniemaniu okazji zostaw ją dla siebie. Nie warto.

Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Usunięty215920. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst