-10% dodatkowego rabatu na kolekcję wyprzedażową
-166°Zakończono

-10% dodatkowego rabatu na kolekcję wyprzedażową

7
sty 19.
Dodatkowy rabat na kolekcje już przecenione.

Z tego co widziałem to jest jeszcze sporo rozmiarów (w przypadku pasków trzeba mieć na uwadze, że swobodne można skracać większe długości).

Dostawa:
inPost: 8,50zł
Kurier DPD: 10zł
Odbiór w salonie: 0zł


Oferty warte uwagi:


SKÓRZANY BRĄZOWY PASEK MĘSKI ~53zł:
133719.jpgwojas.pl/sko…-53PASEK MĘSKI ~71zł
133719.jpgwojas.pl/pas…-52ŻÓŁTE MĘSKIE TRZEWIKI ~224zł
133719.jpgwojas.pl/zol…-28TOREBKA DAMSKA ~134zł
133719.jpgwojas.pl/tor…-54
Aktualizacje społecznościowe
Wojas rabatyWojas Okazje

Grupy

7 Komentarzy
To tylko przez net czy lokalnie też?
eter13 min

To tylko przez net czy lokalnie też?


Przez neta.
Firma żart, w mojej opinii z własnego doświadczenia. Obuwie rozsypuje się niemal od samego patrzenia;-), a reklamacji nie uznają bo "naturalne zużycie".
Marcin_XZ120/01/2019 12:03

Firma żart, w mojej opinii z własnego doświadczenia. Obuwie rozsypuje się n …Firma żart, w mojej opinii z własnego doświadczenia. Obuwie rozsypuje się niemal od samego patrzenia;-), a reklamacji nie uznają bo "naturalne zużycie".


Z tym rozsypywaniem się nie zgodzę. Od jakichś 9 lat korzystam z tych butów i nie narzekam. Wcześniej buty z przedziału 70-250 mi się rozpadały nawet w ciągu miesiąca, najdłużej to z trzy miesiące, a te trzymają ponad rok lub dwa nawet przy skrajnych warunkach. Jeszcze nie miałem nieprzyjemności z reklamacją.
Moczu1 g, 52 min

Z tym rozsypywaniem się nie zgodzę. Od jakichś 9 lat korzystam z tych bu …Z tym rozsypywaniem się nie zgodzę. Od jakichś 9 lat korzystam z tych butów i nie narzekam. Wcześniej buty z przedziału 70-250 mi się rozpadały nawet w ciągu miesiąca, najdłużej to z trzy miesiące, a te trzymają ponad rok lub dwa nawet przy skrajnych warunkach. Jeszcze nie miałem nieprzyjemności z reklamacją.


Mam dokładnie takie samo doświadczenie z tą firmą. Solidne buty - jeśli się umie szanować i stosować do zaleceń producenta z konserwacją.
Marcin_XZ121 g, 57 min

Firma żart, w mojej opinii z własnego doświadczenia. Obuwie rozsypuje się n …Firma żart, w mojej opinii z własnego doświadczenia. Obuwie rozsypuje się niemal od samego patrzenia;-), a reklamacji nie uznają bo "naturalne zużycie".Buty WOJAS są nie do zniszczenia. Kupuję już od ok. 10 lat............. Nigdy żadnej reklamacji nie składałem.
Kupiłem kiedyś z polecenia, bo podobno świetne. Możliwe, że miałem pecha. Znalazłem tą uroczą odpowiedź na reklamację

W reklamowanym obuwiu stwierdza się mocne nienaturalne przetarcie podeszew oraz skóry. Zmiany te spowodowane są działaniami czynników mechanicznych oraz warunków jak i sposobu użytkowania przez klienta. Reklamacja zatem zostaje oddalona.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst