Zarejestruj się lub zaloguj żeby wygrać!

Zostań członkiem największej społeczności zakupowej na świecie! Pepper.pl jest częścią Pepper Group, światowej sieci platform z okazjami. Wspólnie, użytkownicy z 14 państw dzielą się najlepszymi okazjami i opiniami na temat najlepszych produktów. Dołącz do Pepper.pl, aby znaleźć najlepsze okazje i podzielić się własnymi znaleziskami ze społecznością Łowców Okazji, takich jak Ty!

Weź udział, aby wygrać jedną z nagród: wycieczkę o wartości 13000 zł, Telewizor OLED 4K, iPhone X i inne!

Chcesz się zmierzyć z innymi członkami społeczności Pepper? …a może nie jesteś na bieżąco z piłką nożną i szukasz motywacji, aby śledzić wyniki? Weź udział w naszej zabawie, aby wygrać wspaniałe nagrody!

Jak to działa?
Nawiązaliśmy współpracę z platformą Kicktipp, aby przygotować świetną zabawę podczas trwającego szaleństwa piłki nożnej (Mistrzostw Świata).To bardzo proste:
  1. Aby wziąć udział musisz się zalogować lub zarejestrować na Pepper. Następnie stwórz konto gracza na następnej stronie - pozostaniesz zalogowany automatycznie.
  2. Przed każdym meczem przygotuj swoje typy. Im bliżej finalnego wyniku będziesz, tym więcej punktów otrzymasz!
  3. Rankingi są aktualizowane w czasie rzeczywistym, po każdym golu - nie zapomnij wytypować wyników dla wszystkich meczy!