8 Komentarzy
U mnie podobnie, ale to chyba od pewnego czasu tak jest - ja zauważyłem "ubywanie" komentarzy kilkanaście dni temu; wcześniej cały czas licznik zwiększał wskazanie, mimo że niektóre okazje przecież też wtedy wygasały.

Podejrzewam, że przy okazji polowania na renifery, znaczy: tuż przed jego rozpoczęciem, coś zostało zmienione w ustawieniach zliczania komentarzy, żeby trudniej było się załapać na odznaki umożliwiające włączenie się do walki o niektóre nagrody.
Edytowane przez: "Soark" gru 28. 2018
Your okazja została wznowiona Mogło by być Twoja

1721299-7jkf2.jpg
@-kDarek- "Dlaczego w statystykach liczba komentarzy nie odzwierciedla wszystkich publikacji, a jedynie te z aktywnych okazji?"

To jednak nie to. Obecnie pokazuje mi, że mam tylko 5 komentarzy, a z całą pewnością w aktywnych okazjach mam ich kilkadziesiąt. Ten licznik zupełnie zwariował.
Edytowane przez: "Soark" gru 31. 2018
Komunikaty poprawione, dzięki za wyłapanie

@Soark@-kDarek- Co do statystyki komentarzy -> sprawdzimy, wygląda na buga
Edytowane przez: "Cad" sty 2.
@Cad u mnie też występuje bug z komentarzami tzn w statystykach mam 1/150, dodatkowo pojawiła mi się jakaś odznaka z reniferami z datą 3 stycznia
Edytowane przez: "kennedy11" sty 7.
kennedy111 g, 44 min

@Cad u mnie też występuje bug z komentarzami tzn w statystykach mam 1 …@Cad u mnie też występuje bug z komentarzami tzn w statystykach mam 1/150, dodatkowo pojawiła mi się jakaś odznaka z reniferami z datą 3 stycznia


Wszystkim się pojawiły odznaki 3 stycznia za renifery

cały czas zerują mi się komentarze w statystykach
kennedy111 g, 56 min

cały czas zerują mi się komentarze w statystykach


tak, bug jeszcze nie został poprawiony
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst