11 Komentarzy
iOS czy gdzie taki problem? U mnie na Androidzie działa normalnie i jak mam ciemny to jest ciemny cały czas.
Cinkito14/08/2020 13:32

iOS czy gdzie taki problem? U mnie na Androidzie działa normalnie i jak …iOS czy gdzie taki problem? U mnie na Androidzie działa normalnie i jak mam ciemny to jest ciemny cały czas.


Chodzi mi o odpalanie appki lub z ostatnich zadań po dłuższym czasie.
Jakbyś nadal nie rozumiał o co mi chodzi to dodałem link do filmiku poglądowego w opisie.
Edytowane przez: "MaMiX" sie 14.
MaMiX14/08/2020 14:12

Chodzi mi o odpalanie appki lub z ostatnich zadań po dłuższym cz …Chodzi mi o odpalanie appki lub z ostatnich zadań po dłuższym czasie.Jakbyś nadal nie rozumiał o co mi chodzi to dodałem link do filmiku poglądowego w opisie.


A dobra, widzę. Tak szczerze to nigdy na to uwagi nie zwróciłem, a korzystam z Peppera w różnych porach dnia i nocy.
Cinkito14/08/2020 14:53

A dobra, widzę. Tak szczerze to nigdy na to uwagi nie zwróciłem, a ko …A dobra, widzę. Tak szczerze to nigdy na to uwagi nie zwróciłem, a korzystam z Peppera w różnych porach dnia i nocy.


Ja wcześnjej chyba kilka razy korzystałem w nocy, ale najwyraźniej nie było w pełni ciemno albo wtedy korzystałem z jaśniejszych apek w których nie ma się wpływu na jasność i oczy były przyzwyczajone.
W każdym razie przydałoby się to tutaj naprawić, gdyby ktoś korzystał w prawdziwych ciemnościach lub nie żąglowałby appkami z tylko i wyłącznie jasnymi motywami.
MaMiX14/08/2020 15:48

Ja wcześnjej chyba kilka razy korzystałem w nocy, ale najwyraźniej nie by …Ja wcześnjej chyba kilka razy korzystałem w nocy, ale najwyraźniej nie było w pełni ciemno albo wtedy korzystałem z jaśniejszych apek w których nie ma się wpływu na jasność i oczy były przyzwyczajone.W każdym razie przydałoby się to tutaj naprawić, gdyby ktoś korzystał w prawdziwych ciemnościach lub nie żąglowałby appkami z tylko i wyłącznie jasnymi motywami.


Ja ze wszystkiego korzystam w ciemnych trybem i często wchodzę w prawdziwych ciemnościach i nigdy tego nie zauważyłem xd Ale jak to komuś przeszkadza to jestem w stanie to zrozumieć.
Mistrzu, ta biała plansza nie pochodzi z aplikacji Peppera, tylko z systemu. Telefon ubija Ci apkę w tle, więc jak chcesz ją otworzyć to się ładuje od zera i pojawia się ta plansza.
stark299119/08/2020 07:58

Mistrzu, ta biała plansza nie pochodzi z aplikacji Peppera, tylko z …Mistrzu, ta biała plansza nie pochodzi z aplikacji Peppera, tylko z systemu. Telefon ubija Ci apkę w tle, więc jak chcesz ją otworzyć to się ładuje od zera i pojawia się ta plansza.


Brak odpowiedzi to tez odpowiedź tak samo jak i brak zmiany domyślnego białego na inny.

Mistrzu nie ucz ojca... Bo wiem, że jak ubije appkę to staruje ją od zera dlatego też uwzględniłem ten warunek by nie było wątpliwości, że mówie o odpalaniu appki a nie korzystaniu z niej, jak widać na zbyt wiele to się nie zdało.
I aż specjalnie zmarnowałem swój drogocenny czas by pokazać jak to wygląda w innych appkach...
streamable.com/k0fyfg
Dzięki za info, zgłosiłem do naszego zespołu zajmującego się aplikacją.
MaMiX19/08/2020 11:15

Brak odpowiedzi to tez odpowiedź tak samo jak i brak zmiany domyślnego b …Brak odpowiedzi to tez odpowiedź tak samo jak i brak zmiany domyślnego białego na inny.Mistrzu nie ucz ojca... Bo wiem, że jak ubije appkę to staruje ją od zera dlatego też uwzględniłem ten warunek by nie było wątpliwości, że mówie o odpalaniu appki a nie korzystaniu z niej, jak widać na zbyt wiele to się nie zdało.I aż specjalnie zmarnowałem swój drogocenny czas by pokazać jak to wygląda w innych appkach...https://streamable.com/k0fyfg


U mnie nie ma tego białego ekranu, niezależnie od tego czy motyw w aplikacji jest jasny czy ciemny, więc 🤷
stark299119/08/2020 12:15

U mnie nie ma tego białego ekranu, niezależnie od tego czy motyw w a …U mnie nie ma tego białego ekranu, niezależnie od tego czy motyw w aplikacji jest jasny czy ciemny, więc 🤷


Andek? I jaki motyw systemowy? Bo gdybyś miał ciemny to by to mogło wyjaśniać.
Edytowane przez: "MaMiX" sie 19.
MaMiX19/08/2020 12:22

Andek? I jaki motyw systemowy? Bo gdybyś miał ciemny to by to mogło wy …Andek? I jaki motyw systemowy? Bo gdybyś miał ciemny to by to mogło wyjaśniać.


Andek 10. Motyw systemowy ciemny, zgadza się. Po zmianie na jasny występuje ta biała plansza, również wtedy, gdy w aplikacji jest wybrany ciemny motyw
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst