9 Komentarzy
Ogolnie to scalenie mojej okazji o wodce finlandia za 39.99 za litr z podobna okazja szersza o alkoholach w tesco to slaby pomysl bo tam nie widac tej wodki (ginie w gąszczu innych zdjec). Skoro uzyskala 1000 w ciagu kilku i ludzie dziekowali za wystawienie to po co bylo ja scalac? Zniechecam sie do wystawiania w przyszlosci i do Waszej aplikacji - duzy minus za moderacje
A to pomieszanie komentarzy ludzi z dwoch roznych watkow tragedia - maslo maslane
@Soark możesz ponownie zedytować deal i dać mi znać, zobaczymy co się dzieję.
Cad19/02/2019 10:18

@Soark możesz ponownie zedytować deal i dać mi znać, zobaczymy co się dzie …@Soark możesz ponownie zedytować deal i dać mi znać, zobaczymy co się dzieję.


A co mi odpowiesz Cad Adminie?
Adipia11 min

A co mi odpowiesz Cad Adminie?


Twoja okazja i tak była dublem, wcześniej informacja została opublikowana w okazji aa_zz. Nawet jeżeli jego pozostałaby jako oddzielna to i tak wg regulaminu Twoja powinna być do niej scalona.
A teraz jest maslo maslane i przejrzystosc zero. Ogolnie kpina i zenada jesli chodzi o moderacje W tej scalonej wcale nie bylo tego tylko gdzies w komentarzu ktos inny dodal fotke. Ogolnie minus
Adipia25 min

A teraz jest maslo maslane i przejrzystosc zero. Ogolnie kpina i zenada …A teraz jest maslo maslane i przejrzystosc zero. Ogolnie kpina i zenada jesli chodzi o moderacje W tej scalonej wcale nie bylo tego tylko gdzies w komentarzu ktos inny dodal fotke. Ogolnie minus


Podałem Ci dokładnie kto to dodał i nie było to w komentarzu.
Cad19/02/2019 10:18

@Soark możesz ponownie zedytować deal i dać mi znać, zobaczymy co się dzie …@Soark możesz ponownie zedytować deal i dać mi znać, zobaczymy co się dzieję.


Po drobnej edycji (dodanie apostrofu i spacji) wygląda to tak:
1975752-Rsndy.jpg- i deal znika na pewien czas z listy opublikowanych okazji.
Zauważyłem też wczoraj komunikat o moderacji po zamieszczeniu komentarza pod tą właśnie okazją. Komentarz zawierał kilka linków.
Soark6 g, 35 min

Po drobnej edycji (dodanie apostrofu i spacji) wygląda to tak:[Obrazek] - …Po drobnej edycji (dodanie apostrofu i spacji) wygląda to tak:[Obrazek] - i deal znika na pewien czas z listy opublikowanych okazji.Zauważyłem też wczoraj komunikat o moderacji po zamieszczeniu komentarza pod tą właśnie okazją. Komentarz zawierał kilka linków.


Nie zgraliśmy się w czasie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst