8 Komentarzy
Zbanowany
Zrób ctrl + "-" kilka razy
Autor
wciąz kijowo, ale widać że te wierze są po prostu ucięte teraz, bo pod nimi białe tło.965872-56yLU.jpgTu przy Grze Piłkarskiej to widać że ucięte a niżej mnóstwo białego.
Zbanowany
Miros.Lewycze 19.

wciąz kijowo, ale widać że te wierze są po prostu ucięte teraz, bo pod nimi …wciąz kijowo, ale widać że te wierze są po prostu ucięte teraz, bo pod nimi białe tło.[Obrazek] Tu przy Grze Piłkarskiej to widać że ucięte a niżej mnóstwo białego.No to przynajmniej wiesz co było Cieszę się że wyszło na Twoje!
Autor
Hmm, sprawdziłem hiszpańkie i holenderskie peppery i jest tak samo. TO chyba coś u mnie musi być namotane.
Zbanowany
Miros.Lewycze 19.

Hmm, sprawdziłem hiszpańkie i holenderskie peppery i jest tak samo. TO c …Hmm, sprawdziłem hiszpańkie i holenderskie peppery i jest tak samo. TO chyba coś u mnie musi być namotane.A inne przeglądarki u Ciebie? - A może po prostu któraś przeglądarka konkretna... Wyczyść całkowicie ustawienia - tylko bez zapamiętanych haseł jak masz - i powinno wyzerować ustawienia stron
Autor
Robicooncze 19.

A inne przeglądarki u Ciebie? - A może po prostu któraś przeglądarka konk …A inne przeglądarki u Ciebie? - A może po prostu któraś przeglądarka konkretna... Wyczyść całkowicie ustawienia - tylko bez zapamiętanych haseł jak masz - i powinno wyzerować ustawienia stron


Opera, Firefox, Vivaldi wszystkie w porządku, jakoś tam przeżyję pewno władcy peppera zobaczą że coś nie tak i naprawią ( Myślałem że to Kaban coś napsuł, ale skoro wszystkie peppery tak działają to może jakiś update wyjdzie)
admin
Miros.Lewycze 19.

Opera, Firefox, Vivaldi wszystkie w porządku, jakoś tam przeżyję pewno wła …Opera, Firefox, Vivaldi wszystkie w porządku, jakoś tam przeżyję pewno władcy peppera zobaczą że coś nie tak i naprawią ( Myślałem że to Kaban coś napsuł, ale skoro wszystkie peppery tak działają to może jakiś update wyjdzie)


U mnie wygląda to tak:
968127-OpUBV.jpg
Autor
Cadcze 20.

U mnie wygląda to tak:[Obrazek]


OK obczaiłem - chrome -> ustawienia -> rozmiar czcionki(tabelka wygląd) -> ustawić duży -> będzie ciąć.

Przypominam że kilka dni temu było ok i nie widziałem innych stron by tak cięły.

( sprawdziłem w logach chroma zupgradowałem z wersji 66 do 67 - 3 czerwca więc raczej to nie wina chroma, chyba że tego nie widziałem przez 2 tygodnie w co wątpie)
Edytowane przez: "Miros.Lewy" cze 20.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst