4 Komentarze
Nie ma w planach takiej likwidacji. Poza tym funkcjonuje ona od zawsze na wszystkich pepperowych stronach.
Czy ewentualnie można opóźnić pojawienie się punktacji (np. przez 15 minut wyświetlane jest jako nowe, potem pojawia się liczba punktów zebrana w tym czasie)?.
Zauważyłem taką tendencję - okazja może być dobra, ale pierwsze osoby, którym z jakiegoś powodu nie pasuje, wystawiają minusy, a potem to już lawinowo jest minusowane przez pozostałe osoby (prawdopodobnie bez zaglądania do szczegółów okazji).
wdh8 min

pierwsze osoby, którym z jakiegoś powodu nie pasuje, wystawiają minusy, a p …pierwsze osoby, którym z jakiegoś powodu nie pasuje, wystawiają minusy, a potem to już lawinowo jest minusowane przez pozostałe osoby (prawdopodobnie bez zaglądania do szczegółów okazji).


To niestety tez jest notoryczne i nie tylko na Pepperze. Ludzie uwielbiaja hejtowac i jesli widza ze cos "zminusowane", to sie bardzo chetnie przylaczaja. Bo przeciez nienawidzenie jest takie cool
wdh41 min

Czy ewentualnie można opóźnić pojawienie się punktacji (np. przez 15 minut …Czy ewentualnie można opóźnić pojawienie się punktacji (np. przez 15 minut wyświetlane jest jako nowe, potem pojawia się liczba punktów zebrana w tym czasie)?.Zauważyłem taką tendencję - okazja może być dobra, ale pierwsze osoby, którym z jakiegoś powodu nie pasuje, wystawiają minusy, a potem to już lawinowo jest minusowane przez pozostałe osoby (prawdopodobnie bez zaglądania do szczegółów okazji).Jest czasowe opóźnienie wyświetlania oceny, aby nie sugerować się tym jak oceniają inni.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst