9 Komentarzy
wolam wszystkich przez bota @Pepper
@MamaMiKazała

Masz może zaznaczoną tę opcję:
4454832-MJ6bY.jpg
4454832-rLong.jpg
Na klasycznej wersji strony otrzymujesz powiadomienia?
Cad26/05/2020 12:41

@MamaMiKazała Masz może zaznaczoną tę opcję:[Obrazek] [Obrazek] Na klas …@MamaMiKazała Masz może zaznaczoną tę opcję:[Obrazek] [Obrazek] Na klasycznej wersji strony otrzymujesz powiadomienia?


W przeglądarce powiadomienia wyświetlają się poprawnie - otrzymałem dwa powiadomienia (prawidłowo)

4455014.jpg
natomiast w apce pojawiło się tylko jedno powiadomienie (powiadomienie w którym zostałem wywołany)

E:

4455014-zrCGl.jpg4455014-DLUMd.jpg
Edytowane przez: "MamaMiKazała" maj 26.
Hej @Cad coś zmieniłeś/poprawiłeś?? Powiadomienia w apce zaczęły się pojawiać (BRAWO) Mam nadzieję, że tak już zostanie
MamaMiKazała26/05/2020 14:11

Hej @Cad coś zmieniłeś/poprawiłeś?? Powiadomienia w apce zaczęły się pojaw …Hej @Cad coś zmieniłeś/poprawiłeś?? Powiadomienia w apce zaczęły się pojawiać (BRAWO) Mam nadzieję, że tak już zostanie


Nie ...ale jakby problem pojawił się ponownie to daj znać.
Cad26/05/2020 14:42

Nie ...ale jakby problem pojawił się ponownie to daj znać.


Jak na razie powiadomienia 2 z okazji - zobaczymy jak będzie
Teraz sobie przypomniałem, że kilka dni wcześniej również był problem z powiadomieniami w apce, a mianowicie: otrzymywałem powiadomienia z zasubskrybowanych okazji, ale nie zmieniał się użytkownik, tylko kolejne powiadomienie z "wartością" jaka była wcześniej Prawidłowo powinno wyglądać to tak: otrzymuję powiadomienie z danej okazji - zmieniają się użytkownicy oraz treść - mogę odzczytać treść komentarza bez wchodzenia do apki - niestety tak się nie działo.
@Cad niestety moja radość była przedwczesna otrzymuję powiadomienia tylko z okazji w których obecnie się udzielam - powiadomienia z okazji, które były wcześniej i nadal są zasubskrybowane "milczą", pomimo iż użytkownicy dodają nowe komentarze Błąd występuje tylko w aplikacji (powiadomienia push).
MamaMiKazała27/05/2020 15:41

@Cad niestety moja radość była przedwczesna otrzymuję powiadomienia tyl …@Cad niestety moja radość była przedwczesna otrzymuję powiadomienia tylko z okazji w których obecnie się udzielam - powiadomienia z okazji, które były wcześniej i nadal są zasubskrybowane "milczą", pomimo iż użytkownicy dodają nowe komentarze Błąd występuje tylko w aplikacji (powiadomienia push).


Możesz jeszcze sprawdzić, czy jak zrezygnujesz z subskrypcji i zasubskrybujesz ponownie to powiadomienia przychodzą?
Cad27/05/2020 15:48

Możesz jeszcze sprawdzić, czy jak zrezygnujesz z subskrypcji i z …Możesz jeszcze sprawdzić, czy jak zrezygnujesz z subskrypcji i zasubskrybujesz ponownie to powiadomienia przychodzą?


Przeprowadzę kilka testów i dam znać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst