5 Komentarzy
Nie ma w planach póki co nowych zakładek odnoszących się do komentarzy. Ciężko też jest racjonalnie wytłumaczyć dodanie takiej funkcji, bo część takich polubionych komentarzy to te najbardziej pomocne, ale większość to raczej humorystyczne podejście do tematu okazji. Byłoby to również dublowanie tego co widzimy w komentarzach pod okazją.
Edytowane przez: "Cad" maj 23. 2019
Cad23/05/2019 10:45

Nie ma w planach póki co nowych zakładek odnoszących się do komentarzy. Cię …Nie ma w planach póki co nowych zakładek odnoszących się do komentarzy. Ciężko też jest racjonalnie wytłumaczyć dodanie takiej funkcji, bo część takich polubionych komentarzy to te najbardziej pomocne, ale większość to raczej humorystyczne podejście do tematu okazji. Byłoby to również dublowanie tego co widzimy w komentarzach pod okazją.


Często jest tak że daje like kiedy ktoś napisze coś przydatne też dla mnie.. np w okazji z TV które dokładnie modele z serii mają odświeżanie jakie mnie interesuje....teraz nie chce kupić ale za jakiś czas będę musiał szukać tych informacji. Fajnie by było gdyby była taka sekcja polubionych komentarzy.
Chodzi mi o to że każdy widziałby tylko komentarze polubione przez siebie. Niekoniecznie w miejscu zaproponowanym przeze mnie. Może też być w menu rozwijanym (mobile)
Edytowane przez: "www" maj 23. 2019
www23/05/2019 10:53

Często jest tak że daje like kiedy ktoś napisze coś przydatne też dla mnie …Często jest tak że daje like kiedy ktoś napisze coś przydatne też dla mnie.. np w okazji z TV które dokładnie modele z serii mają odświeżanie jakie mnie interesuje....teraz nie chce kupić ale za jakiś czas będę musiał szukać tych informacji. Fajnie by było gdyby była taka sekcja polubionych komentarzy.Chodzi mi o to że każdy widziałby tylko komentarze polubione przez siebie. Niekoniecznie w miejscu zaproponowanym przeze mnie. Może też być w menu rozwijanym (mobile)


Czyli bardziej chodzi o rozszerzenie funkcji ulubionych również do komentarzy?
Cad23/05/2019 11:06

Czyli bardziej chodzi o rozszerzenie funkcji ulubionych również do k …Czyli bardziej chodzi o rozszerzenie funkcji ulubionych również do komentarzy?


Dokładnie konkretny komentarz dający mi wartość...bo można dodać okazję do ulubionych ale gorzej jak jest tam kilkaset komentarzy i szukaj konkretnego którego miałeś na myśli w danym dniu.
Edytowane przez: "www" maj 23. 2019
www23/05/2019 11:06

Dokładnie konkretny komentarz dający mi wartość...bo można dodać okazj …Dokładnie konkretny komentarz dający mi wartość...bo można dodać okazję do ulubionych ale gorzej jak jest tam kilkaset komentarzy i szukaj konkretnego którego miałeś na myśli w danym dniu.


Nie obiecuję, ale mogę zgłosić jako propozycję rozwoju
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst