3 Komentarze
Musisz poczekać na zatwierdzenie przez moderatora
Cad22/06/2019 09:58

Musisz poczekać na zatwierdzenie przez moderatora


Przydał by się widok listy swoich wstawek ze statusem, że czeka na akceptacje i info, że wtedy nie można edytować. Też dodawałem teraz swoją pierwszą wstawkę i nie wiedziałem gdzie ona w ogóle jest. Druga sprawa to dodawanie sklepu w jakim znajduje się promocja - to nadaje moderator czy ja nie zauważyłem odpowiedniego pola w formularzu?
iristo13/07/2019 19:00

Przydał by się widok listy swoich wstawek ze statusem, że czeka na ak …Przydał by się widok listy swoich wstawek ze statusem, że czeka na akceptacje i info, że wtedy nie można edytować. Też dodawałem teraz swoją pierwszą wstawkę i nie wiedziałem gdzie ona w ogóle jest. Druga sprawa to dodawanie sklepu w jakim znajduje się promocja - to nadaje moderator czy ja nie zauważyłem odpowiedniego pola w formularzu?


Przy dodawaniu pierwszej okazji powinno być powiadomienie o trafieniu do moderacji, a drugie kiedy okazja trafi już na stronę.

Jeżeli umieścisz w tytule nazwę sklepu lub użyjesz linku to zostanie automatycznie przypisana, jeżeli nie to moderator musi to zrobić ręcznie.
Edytowane przez: "Cad" lip 13. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst