4 Komentarze
Jak otwierasz link do okazji z peppera to przecież pyta czy chcesz otworzyć przez przeglądarkę czy aplikacje. Przynajmniej ja tak mam. Jak chcesz żeby zawsze przez aplikację Pepper Ci otwierało, wystarczy zaznaczyć zapamiętaj czy otwieraj zawsze i kliknąć aplikacje Pepper.
Kamilovsky1526/07/2020 15:40

Jak otwierasz link do okazji z peppera to przecież pyta czy chcesz …Jak otwierasz link do okazji z peppera to przecież pyta czy chcesz otworzyć przez przeglądarkę czy aplikacje. Przynajmniej ja tak mam. Jak chcesz żeby zawsze przez aplikację Pepper Ci otwierało, wystarczy zaznaczyć zapamiętaj czy otwieraj zawsze i kliknąć aplikacje Pepper.


Faktycznie. Musiałem za pierwszym razem tak wybrać. Poza tym dziwnie to wygląda w Xiaomi. Musiałem odinstalować aktualizacje wbudowanej przeglądarki żeby to przestawić i jest jakaś blokada na inne przeglądarki. Widzę, że próbują na siłę uzależnić od swojej aplikacji.
Edytowane przez: "Gerwantos" lip 26.
Gerwantos26/07/2020 20:50

Faktycznie. Musiałem za pierwszym razem tak wybrać. Poza tym dziwnie to w …Faktycznie. Musiałem za pierwszym razem tak wybrać. Poza tym dziwnie to wygląda w Xiaomi. Musiałem odinstalować aktualizacje wbudowanej przeglądarki żeby to przestawić i jest jakaś blokada na inne przeglądarki. Widzę, że próbują na siłę uzależnić od swojej aplikacji.


A nie prościej odinstalować i zainstalować Peppera?😁
Kamilovsky1526/07/2020 20:52

A nie prościej odinstalować i zainstalować Peppera?😁


Prościej to się wchodzi w ustawienia aplikacji w Androidzie i resetuje ustawienia otwierania linków, bo jest od tego specjalna opcja.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst