Najlepsze komentarze
Morele notorycznie próbowały autopromocji w naszym serwisie, co jest zabronione. Dlatego aktualnie dodawanie okazji z ich serwisu jest zablokowane.
Ale znowu przy prawdziwych promocjach wszyscy na tym tracą, kompletna blokada to rozwiązanie na zasadzie "boli cię noga to ją odetnij", bo nie sądzę żeby nie było możliwe proste blokowanie okazji z moreli dla nowych kont...
Cad19/09/2019 22:09

Wszystkie aspekty, o których piszesz są w mniejszym lub większym stopniu do …Wszystkie aspekty, o których piszesz są w mniejszym lub większym stopniu do obejścia. Blokada domeny jest najskuteczniejszą metodą (mimo, że również zdarzają się próby obejścia).


I również najskuteczniejsza dla realnych użytkowników chcących podzielić się prawdziwą okazją...
68 Komentarzy
Zostali przyłapani na autopromocji (poleciały bany na kilka kont i domenę). Wysłaliśmy info do przedstawiciela i czekamy na ustosunkowanie się do takich działań.
Cad31/07/2019 22:57

Zostali przyłapani na autopromocji (poleciały bany na kilka kont i d …Zostali przyłapani na autopromocji (poleciały bany na kilka kont i domenę). Wysłaliśmy info do przedstawiciela i czekamy na ustosunkowanie się do takich działań.


Dzięki za informację. Podpytam za jakiś czas o aktualizację w temacie.
o kurczę, to narobili sobie bigosu. Pytanie: czy dotyczy to całej grupy (np.presto , hulahop) czy samego morele.net?
Zatoichi01/08/2019 11:17

o kurczę, to narobili sobie bigosu. Pytanie: czy dotyczy to całej grupy ( …o kurczę, to narobili sobie bigosu. Pytanie: czy dotyczy to całej grupy (np.presto , hulahop) czy samego morele.net?


Póki co morele.net, sprawa rozwojowa
Cad01/08/2019 11:21

Póki co morele.net, sprawa rozwojowanie ma to jak śledztwo dziennikarskie
Nadal ban? Coś wiadomo więcej ?
Morele notorycznie próbowały autopromocji w naszym serwisie, co jest zabronione. Dlatego aktualnie dodawanie okazji z ich serwisu jest zablokowane.
Musiol15/09/2019 10:03

Morele notorycznie próbowały autopromocji w naszym serwisie, co jest z …Morele notorycznie próbowały autopromocji w naszym serwisie, co jest zabronione. Dlatego aktualnie dodawanie okazji z ich serwisu jest zablokowane.


Ok. Juz myslalem ze jest jakis klopot z realizacja sprzedazy albo gwarancji i to dlatego
Właśnie chcialam dodać bardzo dobrą promocję na monitor AOC C24G1 z morele. Mówi się trudno
Fortuna15/09/2019 11:30

Właśnie chcialam dodać bardzo dobrą promocję na monitor AOC C24G1 z more …Właśnie chcialam dodać bardzo dobrą promocję na monitor AOC C24G1 z morele. Mówi się trudno


No wlasnie to chcialem dodac bo dobra cena i wtedy to odkrylem
postal115/09/2019 10:07

Ok. Juz myslalem ze jest jakis klopot z realizacja sprzedazy albo …Ok. Juz myslalem ze jest jakis klopot z realizacja sprzedazy albo gwarancji i to dlatego


Co do realizacji gwarancji to problemy są, ale to już inna kwestia
Uważam że jest to działanie tylko i wyłącznie na szkodę użytkowników, takie rzeczy powinny załatwiać minusy i bany, a nie kompletna blokada...
jak zrozumieja, ze takie cwaniactwo z autopromocja tak sie skonczylo, to przestana to robic. i pewnie za jakis czas bedzie odblokowane.
Redcoon też za to samo?
Andro_paX15/09/2019 12:41

Uważam że jest to działanie tylko i wyłącznie na szkodę użytkowników, takie …Uważam że jest to działanie tylko i wyłącznie na szkodę użytkowników, takie rzeczy powinny załatwiać minusy i bany, a nie kompletna blokada...


Tylko kompletna blokada ma jakąś szanse na skuteczność. Tak to po prostu morele tworzy nowe konta.
A zalew pseudopromocji i autoreklama to własnie jest działanie na szkodę użytkowników.
Ale znowu przy prawdziwych promocjach wszyscy na tym tracą, kompletna blokada to rozwiązanie na zasadzie "boli cię noga to ją odetnij", bo nie sądzę żeby nie było możliwe proste blokowanie okazji z moreli dla nowych kont...
Andro_paX16/09/2019 11:43

Ale znowu przy prawdziwych promocjach wszyscy na tym tracą, kompletna …Ale znowu przy prawdziwych promocjach wszyscy na tym tracą, kompletna blokada to rozwiązanie na zasadzie "boli cię noga to ją odetnij", bo nie sądzę żeby nie było możliwe proste blokowanie okazji z moreli dla nowych kont...


Pisałem o tym już jakiś czas temu, że powinna być blokada dodawania wszelkich okazji na nowych kontach. To załatwi sprawę z autopromocją. Do tego dodałbym jeszcze obostrzenia co do kilku komentarzy i oceny innych okazji, tak żeby nowe okazje wystawiane były przez realnych userów, a nie nowo założone konta.
Jest to pewne utrudnienie, które oczywiście daje się obejść, ale przynajmniej jest dużo trudniej wrzucić okazję "na szybko".
Morele dostało rekordową karę 2,8 mln zł za niewłaściwą ochronę danych Klientów, która w rezultacie doprowadziła do wycieku danych. Ich aktualny kapitał zakładowy to zaledwie 847200 zł. Mają odwoływać się do Sądu Administracyjnego. Jednak jeżeli decyzja zostanie podtrzymana i będą musieli zapłacić tak wysoką karę, to patrząc na ich kapitał byłbym ostrożny z kolejnymi zakupami u nich.
Edytowane przez: "Narv" wrz 19. 2019
Narv19/09/2019 10:18

Morele dostało rekordową karę 2,8 mln zł za niewłaściwą ochronę danych Klie …Morele dostało rekordową karę 2,8 mln zł za niewłaściwą ochronę danych Klientów, która w rezultacie doprowadziła do wycieku danych. Ich aktualny kapitał zakładowy to zaledwie 847200 zł. Mają odwoływać się do Sądu Administracyjnego. Jednak jeżeli decyzja zostanie podtrzymana i będą musieli zapłacić tak wysoką karę, to patrząc na ich kapitał byłbym ostrożny z kolejnymi zakupami u nich.


Zgodnie z ostatnim dostępnym SF (za 2017 r.) mają 12 mln kapitałów własnych. Jeśli sytuacja się w zeszłym roku nie pogorszyła to taka kara ich zaboli ale nie wywróci. Poza tym od kary do jej zapłaty trochę minie (jeśli się w ogóle utrzyma w takiej wysokości)
Zamawiałam tam dużo podzespołów komputerowych dla siebie, a także znajomym. Nigdy nie było problemów z jakością czy terminami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst