2 Komentarze
@MaMiX Optymalizacja obrazków to celowy zabieg, póki co nie planujemy zwiększania rozdzielczości.

Jeżeli chodzi o komentarze w okazji z EURO to autor sobie z tym poradził -> pepper.pl/com…885
Można też uzupełnić w treści informację o typach etui.
Edytowane przez: "Cad" lip 28.
Cad28/07/2020 09:43

@MaMiX Optymalizacja obrazków to celowy zabieg, póki co nie planujemy z …@MaMiX Optymalizacja obrazków to celowy zabieg, póki co nie planujemy zwiększania rozdzielczości.Jeżeli chodzi o komentarze w okazji z EURO to autor sobie z tym poradził -> https://www.pepper.pl/comments/permalink/4797885Można też uzupełnić w treści informację o typach etui.


To że to celowy zabieg to wiem, dlatego napisałem post tak jak napisałem.

I co to za optymalizacja, wystarczyłaby kompresja, a nie dodatkowe zbijanie rozdziałki i to do tak śmiesznie niskiej, jeszcze z 2k x 2k to może bym zrozumiał.

Ew. może warto pomyśleć nad dodaniem jakichś ustawień w stylu wł/wył skalowania("optymalizacji"), bo w tych czasach ludzie mają światłowody, więc wtedy "optymalizacja" nie ma znaczenia.

A tak po prostu strasznie wnerwia to, że nie idzie czegoś odczytać ze zdjęć, bo jeszcze o ile screenshoty są "przybliżone" i centrowane to zdjęcia są wykonywane z oddali i zawierają całe dodatkowe tło, które czasem jest przydatne a czasem nie, ale jak już ktoś wie o tym skalowaniu to nie zamierza marnować czasu na zabawy w przycinanie by przypadkiem kod peppera go nie popsul i by było w stanie coś odczytać.

A co do tego poradził to akurat zasługa tego że kupił dany produkt i miał przy sobie, a wiele osób wrzuca okazje a z nich nie korzysta, więc to że akurat se poradził nie oznacza że wszyscy tak samo postąpią.

A komentarze w stylu "słaba/gówniana jakość" świadczą tylko o tym, że ludzie nie wiedzą o skalowaniu, więc taki człowiek nie będzie wiedział czy to jego wina, czy jego sprzętu czy peppera że zdjęcie gorzej wygląda po opublikowaniu...

PS. Gdyby nie to, że chciałe zrobić dodatek do lepszego powiększania obrazków to pewnie bym nie wiedział, że są skalowane.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst