11 Komentarzy
Świetny pomysł
@pykycykytypf użyj wyboru grupy. Po prostu sprawdzaj wszystkie oprócz "spożywki".
stfpl24/04/2019 22:00

@pykycykytypf użyj wyboru grupy. Po prostu sprawdzaj wszystkie oprócz " …@pykycykytypf użyj wyboru grupy. Po prostu sprawdzaj wszystkie oprócz "spożywki".


To chyba nie jest rozwiązanie, bo chodzi o konkretne treści, albo np. blokowanie konkretnych sklepów, jak Empik
Popieram pomysł. Wystarczy przecież lista filtrów, a to jest proste do ogarnięcia. Jak tego nie dodadzą, to chyba napiszę skrypt pod *Monkey...
kdddd25/04/2019 03:34

To chyba nie jest rozwiązanie, bo chodzi o konkretne treści, albo np. b …To chyba nie jest rozwiązanie, bo chodzi o konkretne treści, albo np. blokowanie konkretnych sklepów, jak Empik Popieram pomysł. Wystarczy przecież lista filtrów, a to jest proste do ogarnięcia. Jak tego nie dodadzą, to chyba napiszę skrypt pod *Monkey...


Dobra, w sumie już napisałem Nie ma to jak kodowanie o 4 w nocy Na razie mam prosty skrypt ukrywający okazje, które zawierają określone słowa. Słowa trzeba wypisać w wyrażeniu regularnym, ale to banalnie proste. Wpisałem dla Ciebie piwo i wódka Chcesz przetestować?
Jak coś to będę jutro (tj. dzisiaj) gdzieś po 20, może trochę później, więc wtedy odpiszę. Żeby skrypt zadziałał potrzeba tylko jedno rozszerzenie dodać do Chroma - TamperMonkey, albo do Firefoxa - GreaseMonkey. Na razie testowałem tylko na Chromie, ale jutro sprawdzę jeszcze na FF, choć powinno też śmigać bez problemu. Tyle na dzisiaj, bo muszę iść w kimę
Btw. mój przyjaciel też ma ten problem niestety i dopóki nie widzi się tego z bliska, to ciężko zrozumieć przez co przechodzi taki człowiek, więc współczuje Szczególnie, przy takiej popularności alkoholu
Edytowane przez: "kdddd" kwi 25.
kdddd25/04/2019 04:43

Dobra, w sumie już napisałem Nie ma to jak kodowanie o 4 w nocy N …Dobra, w sumie już napisałem Nie ma to jak kodowanie o 4 w nocy Na razie mam prosty skrypt ukrywający okazje, które zawierają określone słowa. Słowa trzeba wypisać w wyrażeniu regularnym, ale to banalnie proste. Wpisałem dla Ciebie piwo i wódka Chcesz przetestować?Jak coś to będę jutro (tj. dzisiaj) gdzieś po 20, może trochę później, więc wtedy odpiszę. Żeby skrypt zadziałał potrzeba tylko jedno rozszerzenie dodać do Chroma - TamperMonkey, albo do Firefoxa - GreaseMonkey. Na razie testowałem tylko na Chromie, ale jutro sprawdzę jeszcze na FF, choć powinno też śmigać bez problemu. Tyle na dzisiaj, bo muszę iść w kimę Btw. mój przyjaciel też ma ten problem niestety i dopóki nie widzi się tego z bliska, to ciężko zrozumieć przez co przechodzi taki człowiek, więc współczuje Szczególnie, przy takiej popularności alkoholu

Serdecznie Ci dziękuję. Jeżeli możesz to udostępnij to dla wszystkich. Byłoby świetnie gdybyś przygotował dla laików instrukcję - w tym dla mnie :-)
Czy w przygotowanym przez ciebie skrypcie można dodawać inne wykluczenia?
Przykro mi, że twój kolega boryka się z tą straszną chorobą. Ludzie niestety mają błędne wyobrażenie o alkoholiźmie...

Czy skrypt będzie działał na smarkfonie? Tzn z aplikacją?
Edytowane przez: "pykycykytypf" kwi 25.
stfpl9 g, 47 min

@pykycykytypf użyj wyboru grupy. Po prostu sprawdzaj wszystkie oprócz " …@pykycykytypf użyj wyboru grupy. Po prostu sprawdzaj wszystkie oprócz "spożywki".


Dzięki za sugestię. Niestety proponowane przez Ciebie rozwiązanie jest bardzo uciążliwe i nieporęczne... Biorąc pod uwagę, że ostatnio zrobiono "zdjęcie" czarnej dziurze to wprowadzenie w serwisie filtru, który pomoże choremu wydaje się igraszką. Pięknie udowodnił to kolega wyżej tworząc "prosty" skrypt. Mam nadzieję, że empatia moderatorów i ludzi odpowiedzialnych za serwis i aplikację będą większe niż chęć zysku (w końcu peper żyje z reklam, a ja proponuję wprowadzić ograniczenia w ich wyświetlaniu... Ale wystarczy, że będzie MOŻNA dobrowolnie i nieobligatoryjnie ograniczyć kilka fraz).
Drodzy Użytkownicy, bardzo proszę o Wasze wsparcie. Jestem przekonany, że właściciele serwisu pochylą się nad (niestety nie tylko) moim problemem jeżeli otrzymam od Was wsparcie.
Dziękuję.
A ta okazja z Jagermaisterem w Kauflandzie którą wrzucił Szanowny Kolega to taki wypadek przy pracy, czy może testowanie silnej woli?
Joey25/04/2019 12:55

A ta okazja z Jagermaisterem w Kauflandzie którą wrzucił Szanowny Kolega to …A ta okazja z Jagermaisterem w Kauflandzie którą wrzucił Szanowny Kolega to taki wypadek przy pracy, czy może testowanie silnej woli?


Sam zdecyduj. Jeżeli masz chęć to poczytaj o chorobie alkoholowej. W codziennym obiegu funkcjonuje wiele stereotypów i kłamstwa. Pepper niekoniecznie jest miejscem do uświadamiania na temat alkoholizmu ale z przykrością stwierdzam, że twój komentarz miał być złośliwy. Jest wiele rzeczy, których w życiu żałuję ale żyje z tą świadomością dalej. Ocenianie mnie tylko na podstawie kilku wrzutek jest co najmniej krzywdzące. Będę wdzięczny za Twoje wsparcie.
Hej.
pykycykytypf7 min

Sam zdecyduj. Jeżeli masz chęć to poczytaj o chorobie alkoholowej. W co …Sam zdecyduj. Jeżeli masz chęć to poczytaj o chorobie alkoholowej. W codziennym obiegu funkcjonuje wiele stereotypów i kłamstwa. Pepper niekoniecznie jest miejscem do uświadamiania na temat alkoholizmu ale z przykrością stwierdzam, że twój komentarz miał być złośliwy. Jest wiele rzeczy, których w życiu żałuję ale żyje z tą świadomością dalej. Ocenianie mnie tylko na podstawie kilku wrzutek jest co najmniej krzywdzące. Będę wdzięczny za Twoje wsparcie.Hej.


Nie oceniam, tylko pytam bo coś mi tu nie grało, ale oczywiście Kolega może liczyć na moje wsparcie bo intencja bardzo słuszna.
pykycykytypfkwi 25.

Serdecznie Ci dziękuję. Jeżeli możesz to udostępnij to dla wszystkich. Było …Serdecznie Ci dziękuję. Jeżeli możesz to udostępnij to dla wszystkich. Byłoby świetnie gdybyś przygotował dla laików instrukcję - w tym dla mnie :-) Czy w przygotowanym przez ciebie skrypcie można dodawać inne wykluczenia?Przykro mi, że twój kolega boryka się z tą straszną chorobą. Ludzie niestety mają błędne wyobrażenie o alkoholiźmie...Czy skrypt będzie działał na smarkfonie? Tzn z aplikacją?


Nie ma sprawy. Od dawna mi brakuje tych funkcji filtrowania i myślałem o napisaniu skryptu, więc w sumie to była kwestia czasu. Twoja dyskusja to pozytywny impuls
Na razie nie chcę udostępniać wszystkim, bo chcę go doprowadzić do wygodniejszej postaci, z większymi możliwościami filtracji niż tylko po słowach kluczowych, np. podświetlanie ofert tanich gier, bo takie mnie interesują (nie gram na razie, więc szkoda kasy) Ofc chodzi o to, żeby każdy mógł dostosować sobie to za pomocą filtrów.
Wykluczenia można już teraz dodawać różne. Napisze Ci w prywatnej wiadomości jak to zrobić, ale docolowo będzie to bardziej rozbudowane z większymi możliwościami.
Skrypt działa tylko w przeglądarce, ale nie jestem pewnien czy w mobilnej również (sprawdzę to). Nie będzie działał na pewno w aplikacji. Żeby się dostać do apki musiałbym mieć kod, czyli jakieś reverse engineering albo coś, ale to już za wiele i adminom by się nie spodobało
Z moim kumplem (w zasadzie przyjacielem) jest już w porządku. Znaczy chodzi na meetingi i terapie, ale przeszedł ten najgorszy moment. Teraz można już się z nim wybrać na impreze czy nawet pić przy nim na luzie. Akurat "dobrze" się złożyło, że ja nie mogę pić ze względów zdrowotnych, więc przynajmniej widzę jak popularny alkohol jest i jakim problemem jest u nas jego niepicie. Tak czy inaczej to nic w porównaniu do ludzi takich jak Ty, bo nie móc a wybrać by nie pić, to zupełnie co innego. Także trzymaj się kolego, a ja trzymam za Ciebie kciuki Szczególnie, że mam też bliski kontakt z ludźmi, którzy nie dokonali dobrego wyboru, bo ojciec mojego kumpla, to czynny alkoholik i wiem do czego to prowadzi. Powodzenia Ci życzę z całego serca
Dam znać w prywatnej wiadomości.
Edytowane przez: "kdddd" maj 3.
To jak Panie i Panowie moderatorzy czy administracja? Będzie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst