Zwrot na zamkniętą kartę kredytową

sie 3. 2023 (4 g, 24 min)
Ktoś wie co się stanie w momencie zwrotu pieniędzy na zamkniętą kartę kredytową w Millenium?
Wg banku pieniądze odbiją się i wrócą do nadawcy a nadawca czyli airbnb mówi, że nie wrócą i nie mogą przeksięgować na inny zwrot. Ale czytam też informacje o kontach technicznych na których zaksięgują się.
Co człowiek to opinia, ktoś z Was przerabiał to w praktyce albo się zna?
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Xorro
  Xorro
  Mi (w ramach reklamacji, więc to było kilka miesięcy później od pierwotnej transakcji) po prostu pojawiło się na koncie w millennium.
  Awatar użytkownika adam45648
  adam45648 Autor
  Ok no to zgadzało by się z tym co czytałem na innym forum tylko, że o bnp paribas. Chociaż dwóch konsultantów uważa inaczej.
 2. Awatar użytkownika yenfnbqee
  yenfnbqee
  Mi kiedyś trafiło na konto techniczne. Ale jako, że nie miałem już konta w tym banku, to trzeba było się pofatygować do oddziału i po wylegitymowaniu wzięli aktualny numer konta w innym banku i zlecili przelew.
  Awatar użytkownika PabloGG
  PabloGG
  Miałem dokładnie tak samo. Stypendium wpłynęło na konto, które już zlikwidowałem (oczywiście panie z dziekanatu miały w d* , że zmieniłem konto i jechały dalej na danych z poprzedniego roku) - otrzymałem pismo, że wpłynęły pieniądze na moje nieaktywne konto i musiałem się pofatygować, żeby je wypłacić (nie pamiętam, czy proponowali mi przelew czy nie, w każdym razie na pewno dostałem gotówkę).
 3. Awatar użytkownika adam45648
  adam45648 Autor
  Akurat przypadkiem mi się wyjaśniło. Jest tak jak mówi Xorro. Zwrot pojawił mi się na koncie ror.
Awatar użytkownika