Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Zwrot słuchawek dousznych

lis 20. 2021
Czy można normalnie zwrócić słuchawki douszne jeżeli nie spodoba mi się jak grają czy sprzedawca może odmówić ze względów higienicznych?
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika NLC
  NLC
  Sprzedawca na 100% odmówi, kto później miałby kupić taki produkt?
 2. Awatar użytkownika pioters
  pioters
  Mi kiedyś w x-komie pomarudzili, przyjęli i kazali czekać na info z serwisu czy tam centrali jak je obejrzą. Po jakimś czasie wpłynął zwrot (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Hubertoss
  Hubertoss
  Nie czasem jbl? Ja ostatnio kupiłem i okazały się totalną porażką. Myślałem, że za cenę 260 zł i po opiniach w sieci będą ok a grają gorzej od słuchawek za 30 zł. Nie dość że cicho to dźwięk jest „płaski”.Kupiłem stacjonarnie w RTV euro i już wypełniłem formularz że chce zwrócić ale tam było napisane że słuchawki zostaną wysłane do producenta i sprawdzone. Także darowałem sobie takie coś bo wiadomo że producent napisze że ze słuchawkami wszystko ok. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika 000
  000
  przecież istnieje coś takiego jak odstąpienie od umowy, to nie są leki ani nic związanego z higieną byś nie mógł tego zwrócić

  Jedyne co się może stać to mogą ci potrącić pewny procent z ceny słuchawek, ale sprawa musi zazwyczaj trafić do niezależnego rzeczoznawcy etc. więc powinni ci normalnie oddać całość kwoty bo nikomu nie chcę się w coś takiego bawić a tym bardziej gigantom typu x-kom czy rtv euro agd. Jeżeli termin odstąpienia od umowy się skończył no to jesteś w czarnej d*pie
  Awatar użytkownika rzarajczyk
  rzarajczyk
  No właśnie jest związane z higieną. Wkladasz do środka ucha. Przynajmniej tak twierdzą sklepy odmawiające prawa zwrotu.
 5. Awatar użytkownika Hubertoss
  Hubertoss
  8376061-ectur.jpg
  Sam zobacz. Też tak myślałem że tak można ale tak jak pisałem słuchawki zostaną wysłane i sprawdzone przez serwis. Jeżeli serwis stwierdzi że wszystko jest ok to i tak wrócą do mnie.
Awatar użytkownika