lis 24. 2021
Cześć,

zwracał ktoś własnie tego typu rzecz jak słuchawki - rozpakowane wczoraj, a dziś lepsza oferta z sony center. Najchętniej odesłałbym te z amazonu, tylko pytanie czy dostane zwrot pełnej kwoty, czy coś tam sobie nie potrącą zeby nie byli za duzo w plecy jak wystawia potem jako uzywki w idealnym stanie?

jeden user mi tu potwierdza ze spoko, oddadza 100%, inny że się będą pluć... wiec no chciałbym opinie kogoś kto zwracał takie rzeczy (a nie np. lampe co przecierasz, wkładasz do kartonu i jak z fabryki :P)

dzieki
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Nie będzie żadnego problemu z 10 par odsyłałem jak nie więcej, jeżeli to amazon.de i różnica nie jest duża to zostaw te słuchawki że względu na gwarancję amazon, coś się stanie zwrócą Ci pieniędza albo naprawia a w Polsce się bujak

  Bujaj (Edytowano)
  Avatar
  Słuchawki dokanałowe czy nauszne zwracałeś? Zastanawiam się. As Sony wf-1000xm4 ale nie wiem czy nie będą za duże…
 2. Avatar
  Jak nie widać śladów użytkowania to zwrócą całość. Ja zwracałem telefon po kilki dniach. Z tym, że miałem trochę z nimi "przygody" co do przesyłki. Twierdzili, że przesyłka nie dotarła do nich i że musiałem wysłać pewnie na własny koszt zamiast wydrukować ich etykietkę ze strony.
 3. Avatar
  Autor
  Było oki - żadnych problemów, zwrot pełnej kwoty na konto, darmowe odeslanie
 4. Avatar
  -Do usunięcia- (Edytowano)
Avatar