Opublikowano 28 listopada 2020

Zwrot paczki Aliexpress a magazyn

Cześć, mam problem. Dostałam sprzęt, który zaraz się zepsuł, nie mogłam dogadać się ze sprzedawcą więc otworzyłam spór, według którego aby otrzymać zwrot pieniędzy musiałam odesłać paczkę. Dokonałam darmowego zwrotu Inpostem do Polskiego magazynu, z etykietą jaka pojawiła się w sporze. No i problem polega na tym, że sporze jako numer śledzenia jest ten co był na etykiecie z literami a obok niego napis, że tracking nie działa, natomiast według numeru z smsa paczka dotarła do magazynu już w poniedziałek, a magazyn do tej pory nie potwierdził jej otrzymania. Status sporu "oczekiwanie na potwierdzenie magazynu". Paczka dotarła, magazyn nie potwierdził jej otrzymania, czas się kończy, a sprzedawca nie odpisuje na moje wiadomości. Co robić? Spotkaliście się z takim przypadkiem?
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika azaber
  TUTAJ masz dyskusję na ten temat. Poczytaj komentarze i ewentualnie tam zapytaj.
 2. Awatar użytkownika jacek.lipinski
  Uznano mi darmowy zwrot wydrukowałem kod śledzenia , natomiast nie dostałem SMS z InPost z kodem nadania . Nie wiem co robić.
 3. Awatar użytkownika dominik.krzak
  Mam podobną sytuację. Odesłałem lampę. Magazyn przyjął zwrot, dostałem maile ale sam magazyn nie poinformował Aliexpress. Nie chcą oddać pieniędzy. Telefon wiecznie wyłączony na maila nie odpisują. Ten darmowy zwrot to fikcja. Teraz nie mam i lampy i pieniędzy
  Awatar użytkownika Pawel_Niewiarczuk
  Udało się rozwiązać sprawę? Mam to samo.
 4. Awatar użytkownika tumas666
  Ludzie co z wami, dzisiaj po treningu zamiast kreatyny 😜😜😜
  12806482-90i51.jpg
Awatar użytkownika