Zwrot konsoli xbox one

3
lis 28. 2019
Witam,
Chciałbym zwrócić konsole grałem na niej jakieś 4 - 5h. Oczywiście jak zrobie przywrócenie ustawień fabrycznych spakuje do pudełka jak była razem z padami. Z kodów xbox game pass i live nie korzystałem to przyjmą zwrot czy będzie problem?
Sklep to Mall.pl mam zamiar im wysłać.

Czy sprzedać konosole którą kupiłem taniej bo nici ze zwrotu? Ktoś ma jakieś dośwadczenie?
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Normalnym zarządem jest uruchomienie gier i możliwość grania, przywróć fabrykę, upewnij się że nie uszkodziłeś zdrapek. Jeżeli to nie zdrapki a otwarty kod, zachowaj go napisz że kod zachowałeś i prosisz o potrącenie jego wartości bo i tak mogą potraktować go jako zużyty i wszystko.
khee28/11/2019 21:47

Normalnym zarządem jest uruchomienie gier i możliwość grania, przywróć fabr …Normalnym zarządem jest uruchomienie gier i możliwość grania, przywróć fabrykę, upewnij się że nie uszkodziłeś zdrapek. Jeżeli to nie zdrapki a otwarty kod, zachowaj go napisz że kod zachowałeś i prosisz o potrącenie jego wartości bo i tak mogą potraktować go jako zużyty i wszystko.


Tak myślałem Dzieki. Jeszcze były bateryjki do padów Xbox to też zachować czy im oddać xD
remkac9628/11/2019 21:50

Tak myślałem Dzieki. Jeszcze były bateryjki do padów Xbox to też zach …Tak myślałem Dzieki. Jeszcze były bateryjki do padów Xbox to też zachować czy im oddać xD


Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst