Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Zwrot do 30 dni w Euro RTV AGD

2
lut 28. 2022
Cześć, czy ktoś ma dośwadczenia ze zwrotem w tym sklepie? Na ich stronie jest napisane, że jest 30 dni na zwrot, gdy posiada się konto internetowe Moje Euro. Tak się składa, że kupiłem na początku lutego kartę graficzną, ale w międzyczasie udało mi się dostać lepszy model i poprzedni chcę zwrócić. Karta jest oczywiście w stanie nowym, bo była tylko wyciagnięta z pudełka, więc jedyne co to opakowanie było otwarte.

Na stronie Euro, jak w panelu klienta klikam na przycisk "Zwrot Towaru" to pokazuje mi się tylko komunikat "Zwrot Towaru nie może zostać zrealizowany. Upłynął już okres uprawniający do dokonania zwrotu." Ale jeszcze nie upłynęło 30 dni od zamówienia...

Prawdopodobnie pójdę do jakiegoś sklepu stacjonarnego walczyć. Czy ktoś miał podobną sytuację, jak sklep podchodzi do takich zwrotów?

EDIT: jak coś to poszedłem do sklepu stacjonarnego i przyjęli bez żadnych problemów zwrot i od razu zwrócili pieniądze
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Arwena
  Arwena
  Z tego co mi wiadomo to jest tylko 14 dni na zwrot

  Ewentualnie w zakupie na odległość może być tak ze jest 14 dni na zgłoszenie zwrotu i póżniej 14 dni na odesłanie coś jak na allegro (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika k_Poland
  k_Poland
  Czy ktoś jeszcze miał doświadczenie w tej kwestii ? Chce spróbować laptop który mi się podoba ale z doświadczenia wiem ze dopiero po kilkunastu dniach testowania wychodzą ewentualne kwiatki, jak już jest wszystko poinstalowane. np. po zaktualizowaniu Windows i sterowników często zaczyna głośno pracować wiatrak itp. Moje pytanie czy ewentualnie jak będę chciał zwrócić laptop po 20stu kilku dniach testowania/używania to czy to będzie taka możliwość ?
  Jak rozumieć ten zapis:
  "Na zwracanym lub wymienianym towarze muszą być oryginalne folie zabezpieczające, plomby i naklejki producenta." czy jak ściągnę folie z pokrywy, ekranu to już nie moge zwrócić ? Czy jednak moge ale folie nakleić spowrotem lub dołączyć do opakowania ?
  prosze o poradę, pozdrawiam