Zwrot Amazon.it

5
wrz 29. 2019
Czy ktoś przećwiczył może niedawno zwrot zakupów do włoskiego Amazona? Wysyłka jest na własny koszt, czy podobnie jak w niemieckim dostaje się od nich etykietę?
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Niemcy już nie dają etykiet, wysyłasz na własny koszty, pokazujesz FVAT od brokera i oddają max 12€. Sądzę że "makarony" będą robić identycznie
A kiedy tak wysyłałeś do amazona niemieckiego? Bo faktycznie był taki okres, że wysyłało się samemu, ale potem znów wrócili do etykiet. Ostatnio odsyłałem 2-3 miesiące temu i była opcja wydruku etykiety z DHL.
Ja jakieś 4m temu i sam opłacałem kurierska i dostałem zwrot, widocznie wrócili do wcześniejszych praktyk.
Krzy_niak29/09/2019 19:56

Niemcy już nie dają etykiet, wysyłasz na własny koszty, pokazujesz FVAT od …Niemcy już nie dają etykiet, wysyłasz na własny koszty, pokazujesz FVAT od brokera i oddają max 12€. Sądzę że "makarony" będą robić identycznie


NIe oddają max 12EUR tylko taka jest wyjściowa kwota, jeśli przesyłka wyniesie więcej to wysyła się dowód opłaty za przesyłkę i zwrócą więcej bez problemu.
To jak w końcu z tymi zwrotami w amazon.it? Darmowy czy płatny? Tu: pepper.pl/dys…080@Kaban pisał, że tylko w amazon.de jest darmowy, ale może się coś zmieniło?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst