Zwrot amazon.de - koszty, czas zwrotu, potencjalne problemy. Edycja 2023.

cze 24. 2023
Witam.
Ponieważ ostatnia dyskusja odnośnie zwrotu do niemiec odbyła się rok temu, a znamy tegoroczne problemy ze zwrotami do Włoch (amazon.it) otwieram nową dyskusję.
Cy ktoś zwracał w ostatnich miesiącach przedmioty z amazon.de? Robią problemy jak włoski odpowiednik, długo się czeka na zwrot pieniędzy? Przeszukałem dyskusje, pojawiały się problemy użytkowników, że przeciągają zwrot, trzeba ponaglać, jak to teraz wygląda? Mam słuchawki do zwrotu.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika gigix
  Ja zwracałem laptop w kwietniu. Zwrot darmowy a pieniądze otrzymałem jakoś po tygodniu od nadania paczki
 2. Awatar użytkownika Krodzango
  ja zwracałem
  wszystko bez problemów
  zwrot na własny koszt (Edytowano)
  Awatar użytkownika tylkoDeal
  Autor
  Oddają później za odesłanie, próbowałeś kontaktować się z obsługą?
 3. Awatar użytkownika kalox
  Paczka od ponad tygodnia u nich. Zero odzewu, mówią ze dalej jej nie mają. I mam czekać do stycznia. Po tym czasie dopiero mogą coś działać. Chore
  Awatar użytkownika tylkoDeal
  Autor
  Masz tracking że odebrali? Jak możesz to podeślij.
 4. Awatar użytkownika ŚniadanieJadamNaKolację
  Odnośnie przeciągania, kombinowania i złodziejstwa (wypieranie się zwrotu, nawet w obliczu zlinkowanego trackingu, odbijanie się od botów na czacie przez ponad 40 dni, najpierw odmowa, potem sprzeciw i eskalacja, znów odmowa, znów sprzeciw i w końcu łaskawy zwrot ale dopiero po interwencji magazynu zwrotowego bo tak to bym guzik dostał a nie pieniądze czyli ani kasy ani towaru) to mógłbym sporo o AliExpressie napisać... ale nie chcę paskudzić tego tematu.
  Awatar użytkownika tylkoDeal
  Autor
  Wiem że ali - pomimo ciągłego promowania darmowych zwrotów - to lipa na maxa. Sprzedawcy nie potwierdzają odbioru i często kupujący tracą kasę i przedmiot. Więc ali odradzam ze zwrotami. Sam kupiłem kilka ciuchów rowerowych i wolę wystawić na olx po kosztach.
Awatar użytkownika