Niestety, ta dyskusja już wygasła
sty 12. 2023
Hej, ma ktoś maila do amazon.pl? dostali odebrali paczkę z towarem odemnie. A na stronie w statusie zwrotu nie ma nic tylko to co było czyli że: Zażądano zwrotu i przycisk: drukuj etykietę wysyłkową. Czemu nie napiszą że odebrali paczkę ??
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Zrealizowałem już kilka zwrotów i nigdy nie wysyłali powiadomienia o odebraniu paczki. Sprawdź status paczki po numerze z etykiety, jak minie 14 dni od odebrania przesyłki przez Amazon, jeśli nie rozliczą zwrotu piszesz do nich i rozliczają zwrot (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Dzięki za odpowiedź. To mój pierwszy zwrot w amazonie. W środę odebrali. Czyli 14 dni od środy. Jak do nich napisać, masz maila? strona jest mało czytelna (Edytowano)
 2. Avatar
  Wg supportu, mają 30 dni od nadania paczki na przetworzenie zwrotu. U mnie minęły trzy tygodnie i nadal "Zażądano zwrotu".
  Avatar
  30 dni jest na zgłoszenie zwrotu od daty dostarczenia i 30 dni na odesłanie. Zwrot musi być rozliczony nie później niż 14 dnia od dostarczenia przesyłki
 3. Avatar
  Autor
  No Panowie. U mnie luksus się stał. Dostałem godzinę temu maila - Dzień dobry! Otrzymaliśmy poniższy przedmiot i przyznaliśmy zwrot pieniędzy. Dziękujemy za odesłanie przedmiotu. Proces zwrotu został zakończony. Jestem pozytywnie zaskoczony, poszło szybciej niż w Adidasie. (Edytowano)
Avatar