Zoo Łódź - nocowanie w Orientarium 9.12.2023

lis 6. 2023 (17 min)
orientarium.lodz.pl/bilety/
To będzie wyjątkowa noc! Orientarium Zoo Łódź zaprasza na kolejne nocowanie w strefie oceanicznej. Wieczorny spacer, noc w tunelu oceanicznym i śniadanie na wyspach sundajskich. To już kolejne nocowanie w Orientarium.

Przenocować w zoo będzie mogło aż 100 osób powyżej 16 roku życia. Bilet na nocowanie w Orientarium ZOO Łódź kosztuje 270 zł/os.

Tym razem przenocować w zoo będzie można 9 grudnia. W ten grudniowy dzień do ogrodu wieczorem będzie mogło wejść aż 100 osób.

Startujemy o 20.00 i rozpoczniemy od spaceru - nasi edukatorzy opowiedzą o nocnych zwyczajach zwierząt mieszkających na terenie naszego ogrodu. Będzie można podglądać pandy rude , tygrysy 🐯, lwy 🦁, hipopotamy 🦛. Noc goście spędzą w strefie oceanicznej. To właśnie tutaj, w tunelu i przy wielkiej szybie, będzie można zasypiać obserwując pływające tu rekiny 🦈 i płaszczki . Goście w swoich śpiworach 😴 będą mogli oglądać jak nad głowami poruszają się rekiny brodate czy orlenie plamiste. To niezwykłe doświadczenie obserwować oceaniczne życie zasypiając i jednocześnie móc zobaczyć taki widok nad głową zaraz po przebudzeniu!

Zoologiczne śniadanie
Goście po przebudzeniu będą mogli liczyć także na śniadanie. W najcieplejszym miejscu Orientarium, w strefie wysp sundajskich, uczestnicy będą mogli zjeść posiłek, a jednocześnie dowiedzieć się o tym, co na pierwszy posiłek dnia otrzymują zwierzęta mieszkające w łódzkim ogrodzie.

Goście nocowania w Orientarium będą mieli szanse zobaczyć również pokazowe karmienie największego w Europie krokodyla 🐊 gawialowego – Krakena.
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?