Zna ktos ten sklep https://tniemyceny.net

13
lis 25. 2018
Aktualizacje społecznościowe
Różne
13 Komentarzy
Też właśnie się zastanawiam.
Cena telefonu okazyjna, gwarancja na 24 miesiące, ale... nie ma przesyłki za pobraniem ani żadnej osoby z imienia i nazwiska do kontaktu, a firma zarejestrowana w UK. Trochę to podejrzane :-P
Uwaga na ten sklep . Miesiąc mija od zakupu i nie ma telefonu ani kasy. Ściągają sprzęt z chin. Jeśli się jeszcze ktoś dał oszukać niech da znać.
Ja również nie polecam.
Edytowane przez: "Marta_Galuszka" gru 5. 2018
Odradzam zakupy w tym klepie.
Dropshipping stosują a później dostajesz po gwarancji albo podróbę i ponaglenie zapłacenia Vat i cła a Tniemyceny spokojnie komentuje "Wszystko jest zawarte w regulaminie".
Nie polecam. Przesyłka szła z Singapuru. Po 1,5 miesiąca w końcu trafiła do mnie, ale żeby ją odzyskać trzeba było przejść przeprawę z urzędem celnym i zapłacić dodatkowe 100zł... Gdy wybrałam się z "nowym telefonem" do punktu Samsunga, dowiedziałam się, że został on sprzedany 6 lat wcześniej w Emiratach Arabskich i od tej pory jego historia nie jest znana. Chwalą się gwarancją producenta, a to lipa, bo Samsung nie udziela jej na produkty zakupione poza UE. Nie dostałam żadnej faktury ani paragonu na potwierdzenie zakupu i nadal nie mogę się jej doprosić, mimo kilku maili wysłanych do sklepu. Nie wspominając już o tej nieszczęsnej gwarancji, o której milczą jak zaklęci.
Odradzam produkt nie orginalne. Przesyłka z chin. iPhone nie zafoliowane. ODRADZAM !!
Również stanowczo ODRADZAM!!!
Kupiłem telefon. Niby Nowy a naprawdę używany po naprawie i wymianie obudowy żeby wyglądał jak nowy. Omijać oszustów!!!
Witam!
Zdecydowanie odradzam ten sklep. jedno wielkie oszustwo. Na telefon czekałam ponad dwa miesiące. wszystkie sprzęty pochodzą z Singapuru, o czym sprzedający nie informuje. Kontaktu żadnego, jedynie tylko mail, o ile sprzedający odpisze i zawsze to samo, czyli: "Towar idzie z zagranicznego magazynu, proszę uzbroić się w cierpliwość".
Niby cena promocyjna, tylko że potem trzeba jeszcze dopłacić za cło- dodatkowo opłata celna 150 zł w moim przypadku. Szkoda czasu i pieniędzy :(((( Trzymajcie się daleko od tego sklepu
UWAGA OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!!

Kuszą dobrą ceną i 24 godzinnym czasem dostawy a później ....średni czas realizacji zmówienia razem z reklamacją to ok 5 miesięcy.
Po uznanej reklamacji zwrócili pieniądze pomniejszone o 100 zł na koszty manipulacyjne twierdząc, że towar był oddany w złym stanie, oczywiście to wymówka tym bardziej, że był ściągnięty z Aliespress bezpośrednio na moje dane adresowe które notabene tniemyceny podała bez mojej wiedzy i świadomości, został zatrzymany w urzędzie celno-pocztowym, więc po sprawdzeniu że to używka a nie jak zamawiałem NOWY egzemplarz nie został przyjęty przeze mnie i sam urząd odesłał go do nadawcy.
Umieścili w regulaminie punkt 10 który mówi że jeśli reklamacja będzie uznana zwrócą całkowite koszty poniesione przez klienta lub wymienią towar na nowy, oczywiście maja to gdzieś bo to OSZUŚCI !
Sprawa trafia do prokuratury, może w większej grupie coś poradzimy na oszustów.

Edytowane przez: "Pafsenior" kwi 22. 2019
Również zostałam oszukana. Nie zwrócili mi pieniędzy , a telefon został odesłany. Czy ktoś mial podobną sytuację ? Gdzie mam się zgłosić ?
Justyna1923 g, 53 min

Również zostałam oszukana. Nie zwrócili mi pieniędzy , a telefon został ode …Również zostałam oszukana. Nie zwrócili mi pieniędzy , a telefon został odesłany. Czy ktoś mial podobną sytuację ? Gdzie mam się zgłosić ?facebook.com/Osz…42/
To stornka poszkodowanych przez tniemyceny, ale trzeba ich nękać mailami i zastraszać prokuraturą, w moim przypadku po 60 mailach zadziałało i koniec końców zwrócili całą kasę!
Ale co się człowiek naużerał to jego ...
Edytowane przez: "Pafsenior" maj 3. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje