Zestaw sprzętu AGD do zabudowy [Gdzie kupić?]

6
gru 5. 2017
Witam,
zwlekałem z zakupem, ponieważ czekałem na meble do kuchni, miały sporą obsuwę stąd zaniechałem kupna sprzętu żeby nie musieć go gdzieś składować przez ten czas, ale meble będą lada dzień i szukam sprzętu. Mniej więcej wiem o co mi chodzi, problem w tym że nie wiem gdzie go kupić - w którym sklepie (tzn wiem, w tym który zaproponuje mi najlepszą cenę:P), pytanie w którym? Który może dać największy rabat przy większym zakupie? Potrzebuje lodówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną, mikrofalę, okap + ew. zlew/baterie. Czy aktualnie nie obiło się Wam o uszy jakieś paybacki etc przy większych zakupach lub przy jakichs markach? Saturn/MM/RTV Euro, wg mnie mają duże marże/prowizje. Zastanawiałem się nad electro/ole ole.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
@Mauser92 Media Expert ma gwarancję ceny - jeśli znajdziesz gdzieś w sklepie ogólnopolskim taniej, to obniżą cenę do tej niższej lub ją przebiją. OleOle chyba ma podobną politykę. Może się jednak okazać że i tak najtaniej wyjdzie kupić każdą rzecz wybraną tam gdzie jest aktualnie najtaniej. Oczywiście, czym droższy sprzęt masz zamiar kupić, tym więcej oszczędzisz na ew. komplecie. Sam kupowałem całkiem niedawno sprzęt do siebie do kuchni i prawie każda rzecz jest z innego sklepu, bo tak było najtaniej.Co do cashbacków cały czas spoko zwroty ma chyba Amica.
Kupowałem wszystko w Media Expert. Polecam.
MaciekOnePlgru 6. 2017

Kupowałem wszystko w Media Expert. Polecam.


A Lisowska była gratis?
@MaciekOnePl Tylko w ME trzeba wiedzieć co się chce. Nie ma sensu bazować na tym co mówią i proponują sprzedawcy. Miałem jasne wymagania w danym przedziale cenowym - a koniecznie chcieli mi wcisnąć zupełnie coś innego, "bo lepsze wie pan" ale z odpowiednim kodem do naliczenia punktów sprzedażowych...


A no i nie była to jednorazowa akcja, tylko zdarzyło się to kilkukrotnie w różnych sklepach w różnych częściach kraju.
Edytowane przez: "Kaban" gru 6. 2017
Dario666gru 6. 2017

A Lisowska była gratis?


Śpiewała jak kurier ściągał z samochodu. Była niezła impreza
Kabangru 6. 2017

@MaciekOnePl Tylko w ME trzeba wiedzieć co się chce. Nie ma sensu bazować n …@MaciekOnePl Tylko w ME trzeba wiedzieć co się chce. Nie ma sensu bazować na tym co mówią i proponują sprzedawcy. Miałem jasne wymagania w danym przedziale cenowym - a koniecznie chcieli mi wcisnąć zupełnie coś innego, "bo lepsze wie pan" ale z odpowiednim kodem do naliczenia punktów sprzedażowych...A no i nie była to jednorazowa akcja, tylko zdarzyło się to kilkukrotnie w różnych sklepach w różnych częściach kraju.


Wszystko w cześniej szukałem w necie i tez tak zamawiałem. Wiedziałem co chcę, jaki mam budżet i szukałem tanich dobrych rozwiązań. Jedynie czego żałuję to czarnej lodówki BEKO paluchy są na niej wszędzie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje