Opublikowano 22 godziny temu

Zestaw kluczy nasadowych z płaskimi - narzędzia

Cześć,

Polećcie proszę jakiś fajny zestaw kluczy nasadowych, tak żeby też były w nim płaskie. Nie za miliony, raczej do hobbystycznego zastosowania, majsterkwoanie przy motocyklu, nic pro, ale też nie gównolit. Powiedzmy, że zajebiście by było się zmieścić w 400zł, będzie mniej też git ;D
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Krzychu127
  Kup sobie zestaw w walizce ten większy z kluczami płaskimi. Sam wziąłem raz w Lidlu za 300zł i spokojnie wystarcza. Do tego można kupić coś jeszcze kiedyś.
  Awatar użytkownika Tachek
  Autor
  O to to mi chodziło. Tylko pytanie czy ktoś jakieś konkrety poleca
 2. Awatar użytkownika yenfnbqee
  Neo tools. Kupisz raz na zawsze.

  Na allegro jest sprzedawca, który jest ich dystrybutorem (topex) i ma w nazwie outlet. Sprzedają jakieś powystawowe sztuki, ja np. dostałem komplet gdzie był zamieniony tylko jeden klucz (i zorientowałem się o tym po bardzo długim czasie), oczywiście pasujący rozmiarem i niektóre klucze miały drobnymi śladami macania. Zapłaciłem jakieś 2/3 normalnej ceny.

  Usiłowałem znaleźć nazwę sprzedawcy ostatnio i niestety mi się nie udało, więc nie pomogę

  Oczywiście smart, normalna gwarancja (25 lat na neo) i rękojmia.

  I klucze robią wszystko, trzy samochody, motocykl i w domu, jak potrzeba również. Ostatnio ze znajomym rozkręcaliśmy 44 regały magazynowe (po 4 półki każdy, 4 śruby na półkę, spora część zamalowana farbą). Śladów nie widać.
  Awatar użytkownika Tachek
  Autor
  Okej. Dzięki bardzo, właśnie taki zestaw sobie zakupiłem
  empik.com/klu…QDs