Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 21 stycznia 2021

Zen.com czy ktoś korzysta? (Coś podobnego do revolut)

Witam o co chodzi w tej usłudze. Dają super bonusy typu rok gwarancji dodatkowej. Korzystacie? Może jakieś opinie
353295.jpg
353295.jpg
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika voodoo69
    Usunięty44578221/01/2021 12:29

    No to 21 euro to nie tak dużo za dodatkowy rok gwarancji w przylądku s …No to 21 euro to nie tak dużo za dodatkowy rok gwarancji w przylądku sprzętu Apple, tylko ńie wiem czy nie maja jakiegoś limitu napraw albo coś z firmami ubezpieczającym jak AXA nigdy nie wiadomo


    Tylko czy naprawa oryginalnymi częściami czy zamiennikami Może być przywrócenie do stanu do użytkowania typu nowy front niekoniecznie od Apple I pewnie raz w ciągu tego roku. Działa obraz Działa Przywrócony do działania przywrócony (Edytowano)
  2. Awatar użytkownika voodoo69
    Z gwarancją to raczej pierwsze opinie będą po 2 latach
    Tylko do tego czasu po okresie trzy miechy z kodami ,żeby nie stracić gwarancji trzeba będzie co miesiąc płacić chociaż najniższy pakiet, (Edytowano)
  3. Awatar użytkownika Usunięty445782
    Autor
    voodoo6921/01/2021 12:08

    Z gwarancją to raczej pierwsze opinie będą po 2 latach Tylko do te … Z gwarancją to raczej pierwsze opinie będą po 2 latach Tylko do tego czasu po okresie trzy miechy z kodami ,żeby nie stracić gwarancji trzeba będzie co miesiąc płacić chociaż najniższy pakiet,


    A to nie wiedziałem ze jest haczyk xd
  4. Awatar użytkownika voodoo69
    Usunięty44578221/01/2021 12:22

    A to nie wiedziałem ze jest haczyk xd


    Gwarancja dopiero obowiązuje po skończeniu tej producenta . Czyli co najmniej te euro miesięcznie trzeba będzie płacić przez 21 miesięcy.
  5. Awatar użytkownika Usunięty445782
    Autor
    voodoo6921/01/2021 12:27

    Gwarancja dopiero obowiązuje po skończeniu tej producenta . Czyli co n …Gwarancja dopiero obowiązuje po skończeniu tej producenta . Czyli co najmniej te euro miesięcznie trzeba będzie płacić przez 21 miesięcy.


    No to 21 euro to nie tak dużo za dodatkowy rok gwarancji w przylądku sprzętu Apple, tylko ńie wiem czy nie maja jakiegoś limitu napraw albo coś z firmami ubezpieczającym jak AXA nigdy nie wiadomo
  6. Awatar użytkownika koobiii
    Zacząłem pare dni temu korzystać. Gwarancja dodatkowa jest z AXA. Ubezpieczone sprzęty to: „Sprzęt RTV/AGD – zakupiony przez Ubezpieczonego na terenie Unii Europejskiej (w tym Norwegii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii) Sprzęt RTV/AGD:
    - sprzęt RTV m.in. odtwarzacze audio i video (włączając telewizory), zestawy kina domowego, systemy HiFi, aparaty, kamery video, systemy nawigacji GPS i inne,
    - sprzęt AGD m.in.: pralki, zmywarki, suszarki, kuchenki, piekarniki, lodówki, odkurzacze, żelazka, tostery, szczoteczki elektryczne, elektryczne narzędzia ogrodowe i inne,
    - elektronika użytkowa m.in.: smartphony, komputery, laptopy, tablety, monitory, drukarki, skanery kserokopiarki, konsole do gier, notebooki i inne.”
    Najlepszy jednak na razie jest jak dla mnie natychmiastowy Cashback. Dosłownie - płaciłem już kartą 5 razy, i za każdym razem w ciągu 10 sekund od płatności przychodzi powiadomienie, że Cashback zaakceptowany (trzeba robić zakupy przez ich aplikację i link).
  7. Awatar użytkownika Lulu
    koobiii01/02/2021 15:56

    Zacząłem pare dni temu korzystać. Gwarancja dodatkowa jest z AXA. Ub …Zacząłem pare dni temu korzystać. Gwarancja dodatkowa jest z AXA. Ubezpieczone sprzęty to: „Sprzęt RTV/AGD – zakupiony przez Ubezpieczonego na terenie Unii Europejskiej (w tym Norwegii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii) Sprzęt RTV/AGD:- sprzęt RTV m.in. odtwarzacze audio i video (włączając telewizory), zestawy kina domowego, systemy HiFi, aparaty, kamery video, systemy nawigacji GPS i inne,- sprzęt AGD m.in.: pralki, zmywarki, suszarki, kuchenki, piekarniki, lodówki, odkurzacze, żelazka, tostery, szczoteczki elektryczne, elektryczne narzędzia ogrodowe i inne,- elektronika użytkowa m.in.: smartphony, komputery, laptopy, tablety, monitory, drukarki, skanery kserokopiarki, konsole do gier, notebooki i inne.”Najlepszy jednak na razie jest jak dla mnie natychmiastowy Cashback. Dosłownie - płaciłem już kartą 5 razy, i za każdym razem w ciągu 10 sekund od płatności przychodzi powiadomienie, że Cashback zaakceptowany (trzeba robić zakupy przez ich aplikację i link).


    A można łączyć Cashbacki? Wchodzę na np. goodie i płacę kartą ZEN.
  8. Awatar użytkownika voodoo69
    Lulu06/02/2021 22:29

    A można łączyć Cashbacki? Wchodzę na np. goodie i płacę kartą ZEN.


    Nie
  9. Awatar użytkownika koobiii
    Lulu06/02/2021 22:29

    A można łączyć Cashbacki? Wchodzę na np. goodie i płacę kartą ZEN.


    Nie, ZEN ma swoje linki do cashbacku, przez które trzeba wejść na stronę.
  10. Awatar użytkownika marcin.nowakjbg
    Ja polecam zen, lepiej mi się korzysta niż z revoluta.Jeśli często płacisz w internecie to polecam.
  11. Awatar użytkownika jamateuszp
    Jakieś wrażenia po latach?
Awatar użytkownika