Żelazko - najlepsze w atrakcyjnej cenie

7
mar 8.
Poszukuję idealnego żelazka oraz deski do prasowania. Budżet to mniej więcej 300-500 zł. Chciałbym wydać mało, ale jeśli warto dołożyć do konkretnego sprzętu, jestem w stanie to zrobić.
Żelazko ma być idealne, takie, po którym można zakochać się w prasowaniu.
Przeglądałem oferty w sklepie i ciężko wybrać. Co byście polecili? Zależy mi na mocy i dobrym prasowaniu, możliwości łatwego odkamieniania oraz automatycznym wyborze temperatury (czy to robi w sposób logiczny, czy to zbędny dodatek)?
Zastanawiam się nad Phillips

Azur Elite GC5039/30 lub GC5036/20. Czy gdzieś można je wyrwać poniżej 500 zł? Ten drugi model najtaniej znalazłem za 529 zł na OleOle

Muszę dzisiaj/jutro zamówić, tak więc mało czasu na wybór. W sprawie deski do prasowania to chciałbym porządną, stabilną, z przedłużaczem. Taka, aby sprawdziła się na wiele lat.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
Takie żelazka to tak naprawdę jakby stacje parowe. Więc musiałbyś miec do tego deskę która odprowadza wodę.
A po drugie ja kupiłem 5039 i w ten sam dzień pojechałem oddać. Jak dla mnie slabo prasuje. Jednak co regulacją to regulacja..
@Koksymilian tzn. Jaką deskę? Chciałem kupić z Viledy Bravo Plus. Jakie żelazko za drugim razem wybrałeś?
Deskę nie wiem jaka bo jak zobaczyłem te ceny to używam dalej mojej starej a żelazko wziąłem to które chyba większość osób poleca tutaj 4909... Szybko się nagrzewa i ma kabel 3m a to ułatwia życie.
Ale analizując to na spokojnie to podejrzewam że większość żelazek od 200zl w górę będzie prasować podobnie tak czy inaczej jak masz brać to weź z regulacją. Takie jest moje zdanie.
@Koksymilian dzięki, niby tylko stówka różnicy. Z jednej strony bardzo chciałem sprawdzić "inteligentne", tak aby nikt się nie obawiał prasowania w domu, a z drugiej strony Phillips nie posiada programu zwrotu w przypadku braku satysfakcji Właśnie nad tym modelem 4909 zastanawiałem się w przypadku klasycznego żelazka.
Ja kupiłem w media markt i zapytałem czy mogą coś obniżyć. To cena została a dali gwarancję 3 lata.
Ja też chciałem żonie ułatwić życie. A to żelazko jest nawet ciężkie nie powiem więc i tak by nie zostało u nas. Zrobisz jak uważasz ale ja już na pewno takiego nie wezmę. Philips dobry ale jak wprowadza automatyczna i manualna regualcjr to wtedy może kupię
@Koksymilian dzięki za pomoc. Wybór padł na model 4909. Teraz tylko wybiorę najtańszy sklep. Na Allegro widziałem po około 340 zł, jednak przed zakupem upewnie się czy jest faktura 23%.
No dokładnie. Ja nie pamiętam ile dałem ale koło 400.. Powodzenia
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst