Opublikowano dzień temu

Zbiorcze okazje

Witam. Co sądzicie o tzw „zbiorczych okazjach”, które ostatnimi czasy są coraz bardziej popularne. Czy macie problem z wyszukaniem konkretnego produkty, skoro wystawiający nie daje żadnej informacji ani w tytule, ani w opisie? Są dodawane tylko zdjęcia tych zbiorczych okazji. Mnie osobiście, to
przeszkadza. Jako szukającemu okazji oraz wystawiającemu okazje. Ps zdjęcie poglądowe.
Pozdrawiam weekendowo
797535-ltqDW.jpg
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Faktycznie nie jest łatwo.
  Swoją drogą można wpaść też w związaną z tym pułapkę, np. niedawno była wyprzedaż w sklepie Acera, zbiorcza okazja - wybrane laptopy minus ileś tam.
  No i niefortunnie się złożyło że publikujący okazję jako przykład na miniaturkę i na cenę dał taki strasznie mało opłacalny laptop (tam ze 2000 zł kosztował, najtańszy plastik z i3-1215U i 8GB DDR4 - no generalnie sam ten jeden laptop zasługiwał na minus).
  Ale w sklepie były też zupełnie przyzwoite propozycje, choćby był Nitro 5 z aluminiową klapą, z i7-1255U i 16 GB DDR5 i Windowsem za 3000 zł. Może nie okazja tysiąclecia, ale raczej zasługująca na dodatnią temperaturę (a nie te -200 na których okazja się skończyła).
  A prawie nikt się o tym nie dowiedział, bo przecież zbiorcza okazja już jest, i ma temperaturę mocno ujemną - szkoda zaglądać.
  Awatar użytkownika Tropka
  Autor
  Wystarczy dodać #z nazwa wystawianej okazji zbiorczej i napewno wszystkim ułatwi to życie
 2. Awatar użytkownika pietruszak
  Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze.
  Zbiorcza dłużej się utrzyma po wykupieniu jednego z produktów, zatem zdobędzie więcej plusów, zatem wieksza szansa na kuponik, zatem więcej kochanych pinionżków.