Zbiór gier kooperacyjnych PS4 (i nie tylko)

Usunięty54176
kwi 1. 2020
Często w swoich wstawkach widzę pytanie:
"Co się nadaje do kanapowego pogrania z żoną, dzieckiem, psem, kotem albo żółwiem?" w związku z tym doszedłem do wniosku, że tutaj listę takich gier i w okazjach będę do niej linkował to będzie sobie można sprawdzić czy coś akurat jest na promocji albo nawet czy coś na promocji nie jest, ale może i tak wpadnie w oko i zachęci do zakupu.
Oczywiście zachęcam innych do dorzucania innych pozycji w komentarzach (jeśli gra nie dotyczy PS4 to prosiłbym o zapisanie tego).
A więc lecimy:
Don't Starve Together
248154.jpgDon't Starve Together to samodzielny i skupiąjący się na rozgrywce wieloosobowej dodatek do Don't Starve, bezkompromisowej gry o przetrwaniu w dzikich odstępach.


Odwiedź przedziwny, niezbadany świat pełen niezwykłych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek. Zbieraj surowce, aby stworzyć nowe przedmioty i konstrukcje, które pozwolą Ci przetrwać jak najdłużej według Twojego własnego pomysłu. Odkrywaj fascynujące tajemnice niezwykłego świata, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć.


Współpracuj ze znajomymi w prywatnej grze lub spróbuj szczęścia z obcymi w sieci. Walcz o przetrwanie wraz z innymi graczami lub spróbuj szczęścia w pojedynkę.


Zrób cokolwiek będzie tzeba, ale – co najważniejsze – nie umrzyj z głodu.

Unravel Two
248154.jpg
Zwycięzca – D.I.C.E. Najlepsza gra rodzinna roku.


Kiedy odcinasz się od przeszłości, nawiązujesz nowe więzi. W Unravel Two stworzysz własnego Yarny’ego, a następnie zbudujesz relacje z innymi Yarnymi w trybie lokalnej kooperacji lub samodzielnie. Pielęgnuj przyjaźń i wspieraj towarzyszy w trakcie wspólnych podróży.

Magicka 2
248154.jpg
Magicka 2 to kontynuacja humorystycznego hack-and-slasha z 2011 roku. Za produkcję odpowiada studio Pieces Interactive, znane z takich tytułów, jak Magicka: Dungeons & Gargoyles, Leviathan: Warships czy też Puzzlegeddon. Akcja tytułu rozgrywa się w świecie Midgard, w którym niemal wszyscy magowie polegli w czasie wielkiej wojny, ci zaś, którzy ocaleli całkiem zbzikowali, albo stali się niezwykle wrogo nastawieni do wszystkich i wszystkiego. Teraz gracz musi pokierować szalonym czarodziejem i ponownie stoczyć epicką walkę ze złem, co - jak nie trudno się domyślić - podobnie jak pierwszej części - pełne będzie humoru i zabawnych gagów.

Borderlands The Handsome Collection
248154.jpg
Strzelaj i zgarniaj łupy, jednocześnie odkrywając świat Pandory w BORDERLANDS 2 oraz daj się ponieść księżycowemu szaleństwu w BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL - oto BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION. Poznaj nagradzaną serię FPS-RPG, skorzystaj z bazylionów rodzajów broni, zagraj w trybie współpracy, rozegraj całą zawartość dodatkową i zachwyć się płynnością rozgrywki na konsolach nowej generacji!

Wipeout Omega Collection

248154.jpgGRAWITACJA KOŃCZY SIĘ TAM... GDZIE ZACZYNA SIĘ WYŚCIG
Przecinaj powietrze, gnając na złamanie karku w napędzanych adrenaliną wyścigach,


które możesz wygrać lub przegrać w okamgnieniu.Ścigaj się na 26 torach, również w przeciwnych kierunkach, zasiądź za sterami 46 unikatowych statków i skorzystaj z 9 trybów gry z ulubionych przez graczy tytułów - WipEout HD Fury i WipEout 2048. Możesz nawet pilotować zupełnie nowy, unikatowy statek.


A Way Out
248154.jpgTwórcy gry Brothers – A Tale of Two Sons przedstawiają A Way Out, wyjątkową przygodówkę opartą na współpracy graczy, która ukazuje losy dwóch więźniów, Leo i Vincenta, podejmujących śmiałą próbę ucieczki. W tej niecodziennej przygodzie, podczas której trzeba pokonać wiele przeszkód na drodze ku wolności, weźmiecie udział ze znajomym siedzącym obok na kanapie lub przez sieć.

Overcooked/Overcooked 2
248154.jpgOvercooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze


siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień.

Guacamelee 2248154.jpgWróć do Meksyświata w długo wyczekiwanej kontynuacji bijącej rekordy gry Guacamelee! Wywalcz swoją drogę do zwycięstwa na wspaniałych, ręcznie wykonanych poziomach. Pełna kooperacja dla 4 graczy, nowe efektowne ciosy wrestlingowe, nowi zadziorni bossowie, dwa razy więcej rodzajów przeciwników i ponad 300% normy kurczaków!

Worms: Battlegrounds
248154.jpgWorms™ Battlegrounds łączy przyjaciół i rodziny w szlachetnym dążeniu do doskonalenia, panowania nad światem wśród eksplodujących owiec.
Twórz klany, podbij świat. Przyłącz się do przyjaciół i innych graczy Worms™ Battlegrounds , żeby stworzyć budzącą przerażenie drużynę, nadaj nazwę twojemu klanowi, zaprojektuj własne godło, promuj innych graczy na przywódców i oficerów. Zgłoś swój klan do ligi i rywalizuj, żeby zabłysnąć w rankingu. Nikt nie chce pustego gabinetu na trofea!

Speedrunners248154.jpgW mieście wypełnionym przez superbohaterów, gdzie docieranie do miejsca popełaniania zbrodni stało się zawodami samymi w sobie. Na szczęście jest tutaj wystarczająco dużo rakiet, bomb, kotwiczek, kolców i innych dobroci leżących wokół - co czyni tę rywalizację dynamiczną i zabawną. Witamy w Speedruner.
Speedrunners to platformówka dla 4 graczy z kotwiczkami, dopalaczami i interaktywnym otoczeniem. Biegnij, skacz, bujaj się, Wystrzeliwuj rakiety, zakotwiczaj się w ludziach i wyrzuć ich poza ekran.
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

31 Komentarzy