Zasilacz 750w

5
paź 11. 2019
Przybyłem zapytać się tutaj o opinię, obecnie posiadam zasilacz:
SilentiumPC Deus M1 650W PSU 80Plus Bronze Modular 4xPEG SPC089
Zasilacz sprawuje się dobrze i od momentu zakupu nie mam z nim żadnych problemów, natomiast z racji, że jakiś czas temu padła mi karta graficzna przerzucam się teraz na vege 56 z dużo większym poborem mocy, procesor to obecnie i7-4770k po OC do 4.4GHz i 1.2v (w niedalekiej przyszłości zamierzam wymienić, prawdopodobnie, na ryzena 5 3600)z tej racji zastanawiam się czy będę potrzebował większego zasilacza, obecnie po przeliczeniu szacowanego poboru mocy to będzie w przybliżeniu od około 520~580w
Pytanie brzmi, jaki zasilacz byście mi proponowali, w miarę niewygórowanej cenie, i czy te 750w będzie rzeczywiście wystarczyło ?
od razu dodam, że żadne RGB w zasilaczu mnie nie interesuje, bo i tak będzie zamknięty w obudowie 😁
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Po co zmieniać jak ten działa? Deusy były kiepskie z tego co pamiętam, ale 650 wystarczy bez problemu do Twojego zestawu.
Problem w tym, że nie miałem możliwości jeszcze go przetestować w tej konfiguracji i boje się, że mógłby nie wytrzymać 😁 Czyli uważasz, że zapas będzie w porządku i nie powinno nic się stać ?
amadeusz.mlynski11/10/2019 21:47

Problem w tym, że nie miałem możliwości jeszcze go przetestować w tej konf …Problem w tym, że nie miałem możliwości jeszcze go przetestować w tej konfiguracji i boje się, że mógłby nie wytrzymać 😁 Czyli uważasz, że zapas będzie w porządku i nie powinno nic się stać ?


Mocy wystarczy, ale czy zasilacz jest sprawny to Ci nie powiem. Możesz sprawdzić miernikiem.
youtube.com/wat…DNA
Moge Ci sprzedać evga 850W gold plus za 4m 350 zł
Dzięki, za propozycje, niestety za późno, już zaopatrzyłem się w nowy zasilacz 😁
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst