Zamówienie na aliexpress

4
lut 27.
Witam, złożyłam zamówienie 21 stycznia na aliexpress, płatność za pomocą blik. Skorzystalam z kuponu rabatowego. Aktualnie w folderze moje zamówienia brak tego zamówienia. Generalnie nie ma śladu że zamówienie zostało złożone a pieniądze pobralo. Jedyne potwierdzenie to wydruk z przelewy24. Czy to oznacza że moje zamówienie zostało przez aliexpress zamknięte? Jak mogę odzyskać pieniądze?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Sprawdź we wszystkich zamówieniach, prawdopodobnie aliexpress zamknęło twoje zamówienie. Kasa wróci z automatu, tylko zajmuje to kilka dni. Listę wszystkich zamówień znajdziesz wchodząc w konto, a następnie tu:

3899719-Mzlod.jpg
Odpisałem Ci na Twój komentarz już w tej dyskusji: pepper.pl/com…486
Sprawdziłaś we wszystkich zamówieniach, tak jak @Santa wskazał?
Dziękuję za komentarze. Tak sprawdziłam i niestety nie ma. Zadzwoniłam do przelewy24 i mogą mi jedynie wysłać papierowe potwierdzenie przekazania przelewu do aliexpress. Mam nadzieję że będzie tam więcej danych jako podstawa do rozmowy na czacie...
marzena9203/03/2020 23:21

Dziękuję za komentarze. Tak sprawdziłam i niestety nie ma. Zadzwoniłam do p …Dziękuję za komentarze. Tak sprawdziłam i niestety nie ma. Zadzwoniłam do przelewy24 i mogą mi jedynie wysłać papierowe potwierdzenie przekazania przelewu do aliexpress. Mam nadzieję że będzie tam więcej danych jako podstawa do rozmowy na czacie...


Ja myślę, że po stronie Aliexpress też to widać, bo jeśli kasa jest pobrana, to musiała do nich dojść i to z odpowiednim ID transakcji. Tak czy inaczej pamiętaj, żeby się upominać o człowieka jak będziesz z botem rozmawiać, bo nie ma innej opcji, żeby się połączyć z człowiekiem Chyba reaguje na słowo human, ale nie jestem pewien. Ja musiałem go trochę pomęczyć, aż w końcu pojawiła się opcja rozmowy z konsultantem.
Edytowane przez: "SirNiedźwiedź" mar 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst