Sep 15. 2020
Cześć, próbuje coś zamówić z Hiszpańskiego amazonu, mam wpisany adres rozliczeniowy hiszpański, adres wysyłki daje polski i przy próbie zakupu taki komunikat: "Ha surgido un problema con algunos productos de tu pedido (puedes obtener más información a continuación):" czyli polski nie przechodzi, czy istnieją jakieś hiszpanskie skrytki pocztowe? Z góry dzięki za odpowiedź
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  1. Z hiszpanami jest taki problem,ze nie wszystko do PL chca wyslac, a na pewno nie wyslesz produktow z WHD.
  2. sprawdz czy na IT/DE/FR/UK nie ma w podobnej cenie, onie nie maja tych problemow
  3. sprawdz czy do niemiec nie wysylaja jak wysylaja to masz
  eshopwedrop.pl/
  mailboxde.pl/

  ten pierwszy to chyba nawet ma adresy w innych krajach niz de ale nie korzystalem z niego.
 2. Avatar
  Autor
  kliperjk15/09/2020 16:36

  1. Z hiszpanami jest taki problem,ze nie wszystko do PL chca wyslac, a na …1. Z hiszpanami jest taki problem,ze nie wszystko do PL chca wyslac, a na pewno nie wyslesz produktow z WHD.2. sprawdz czy na IT/DE/FR/UK nie ma w podobnej cenie, onie nie maja tych problemow3. sprawdz czy do niemiec nie wysylaja jak wysylaja to maszhttps://www.eshopwedrop.pl/ https://www.mailboxde.pl/ ten pierwszy to chyba nawet ma adresy w innych krajach niz de ale nie korzystalem z niego.


  Dzięki za odpowiedź;)
  Niestety nie da się wprowadzić niemieckiego adresu;/
 3. Avatar
  cebulowy.cebulak15/09/2020 17:04

  Dzięki za odpowiedź;)Niestety nie da się wprowadzić niemieckiego adresu;/


  To pewnie nie kupujesz od amazona tylko firmy co wystawia towar na amazonie.
 4. Avatar
  Autor
  kliperjk15/09/2020 20:26

  To pewnie nie kupujesz od amazona tylko firmy co wystawia towar na …To pewnie nie kupujesz od amazona tylko firmy co wystawia towar na amazonie.


  Zgadza się, a to źle? Czy w razie trefnego towaru jakoś gorzej mogę ubiegać się o zwrot?
 5. Avatar
  cebulowy.cebulak15/09/2020 21:13

  Zgadza się, a to źle? Czy w razie trefnego towaru jakoś gorzej mogę ubi …Zgadza się, a to źle? Czy w razie trefnego towaru jakoś gorzej mogę ubiegać się o zwrot?


  obowiazuja wtedy zasady sklepu, teoretycznie amazon jest strona w przypadku reklamacji, ale nie licz na darmowy zwrot czy wysylke do sprzedawcy jak sie popsuje (a wyslac bedziesz pewnie musial do hiszpani). No i rozpatrzenie reklamacji jest po stronie sklepu. Pamietaj,ze f-vat jest tez wtedy na kraj sprzedawcy,a nie polski. Ja unikam takich zakupow, bo wtedy amazon to tylko platforma sprzedazy a liczy sie glownie u mnie bezpieczenstwo posprzedazowe (gwarancja).
  Sa sprzedaze pokryte pelna gwarancja amazona (Fulfilled by Amazon) ale widac,ze tutaj tego nie ma bo wtedy amazon odpowiada za wysylke, a on produkty (wiekszosc) wysyla do Polski.
 6. Avatar
  Autor
  kliperjk15/09/2020 21:23

  obowiazuja wtedy zasady sklepu, teoretycznie amazon jest strona w …obowiazuja wtedy zasady sklepu, teoretycznie amazon jest strona w przypadku reklamacji, ale nie licz na darmowy zwrot czy wysylke do sprzedawcy jak sie popsuje (a wyslac bedziesz pewnie musial do hiszpani). No i rozpatrzenie reklamacji jest po stronie sklepu. Pamietaj,ze f-vat jest tez wtedy na kraj sprzedawcy,a nie polski. Ja unikam takich zakupow, bo wtedy amazon to tylko platforma sprzedazy a liczy sie glownie u mnie bezpieczenstwo posprzedazowe (gwarancja).Sa sprzedaze pokryte pelna gwarancja amazona (Fulfilled by Amazon) ale widac,ze tutaj tego nie ma bo wtedy amazon odpowiada za wysylke, a on produkty (wiekszosc) wysyla do Polski.


  Rozumiem, niestety skusił mnie aparat a6500 z obiektywem za śmieszne pieniądze, a akurat go szukałem, troche biorę odpowiedzialność za to,stan był jako "prawie nowy". Okaże się czy będę szczęśliwym posiadaczem, czy wkurzonym dzwoniącym do Amazonu xD
 7. Avatar
  Ponawiam zapytani. Czy coś się zmieniło w temacie?
Avatar