Zakup Netflix w innym kraju.

21
lip 2. 2020
Witam. Ktoś się orientuje czy w dalszym ciągu jest możliwość kupienia subskrypcji przez np. Turcję / Argentynę Netflixa przez Revoulta? Może ktoś ostatnio to ogarniał i podpowie jak to zrobić aby działało. Dzięki za info.
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Raffi,
Sposób, który zadziałał w ostatnich tygodniach u kumpla - choć nie do końca wiadomo w którym momencie i co pomogło (walczył z tym prawie całą dobę):
Wcześniej:
- rezygnacja z opłat na abonament z PL
- poczekanie do końca opłaconego okresu + 1 dzień dłużej
Sam zakup:
- vpn na Turcję (w tym przypadku NordVPN)
- URBAN SHIELD na Chromie - na TR,
- ustawienia Opcji Regionalnych na Turcję
- Netflix na język turecki
- po wejściu na stronę Netflixa - w końcu były ceny w TRY (wcześniej w różnych kombinacjach pojawiały się USD - czyli "nie łapało TR")
- zalogowanie się na swoje wcześniejsze konto Netflixa używane w PL
- zapłata od razu za pierwszy miesiąc za pomocą karty z polskiego banku (Revolut nie działał)

Kusiło mnie, żeby to opublikować, ale że nie znałem wszystkich szczegółów - odpuściłem. Teraz widzę Twoje pytanie - jak Ci się uda - to opublikuj proszę.

Charlie
Myślę, żeby spróbować z nowego konta. A jak cenowo wychodzi pakiet na 4 urządzenia?
raffi02/07/2020 16:43

Myślę, żeby spróbować z nowego konta. A jak cenowo wychodzi pakiet na 4 urz …Myślę, żeby spróbować z nowego konta. A jak cenowo wychodzi pakiet na 4 urządzenia?


Ja robiłem kilka miesięcy temu i pobiera z revolut od 26 do 24.35 ostatnio. Raz był problem tylko jak nie było kasy na koncie revolut
nowik02/07/2020 17:09

Ja robiłem kilka miesięcy temu i pobiera z revolut od 26 do 24.35 o …Ja robiłem kilka miesięcy temu i pobiera z revolut od 26 do 24.35 ostatnio. Raz był problem tylko jak nie było kasy na koncie revolut


Ale generalnie wszystko jest po polsku i z polskimi napisami (po opłaceniu w TRY)?
raffi02/07/2020 17:15

Ale generalnie wszystko jest po polsku i z polskimi napisami (po opłaceniu …Ale generalnie wszystko jest po polsku i z polskimi napisami (po opłaceniu w TRY)?


Tak, żadnych problemów.
raffi02/07/2020 17:15

Ale generalnie wszystko jest po polsku i z polskimi napisami (po opłaceniu …Ale generalnie wszystko jest po polsku i z polskimi napisami (po opłaceniu w TRY)?


Ja już tak korzystam z rok czasu. Netflix jest do IP więc z dźwiękiem/napisami nie ma problemu. To najwyższe konto wychodzi aktualnie po 25 zł kartą z mbanku, może czasami minus że na email podpowiada tureckie seriale do obejrzenia.
Hotmarrer02/07/2020 17:21

Ja już tak korzystam z rok czasu. Netflix jest do IP więc z d …Ja już tak korzystam z rok czasu. Netflix jest do IP więc z dźwiękiem/napisami nie ma problemu. To najwyższe konto wychodzi aktualnie po 25 zł kartą z mbanku, może czasami minus że na email podpowiada tureckie seriale do obejrzenia.


Próbowałem kartami Revoult ale nie idzie. Ani Turcja ani Argentyna. Piszesz, że płacisz kartą mBank. Masz zwykła debetową, kredytową, Visa, MC? Domyślam się, że płacisz przez usługę wielowalutową, ile to kosztuje?
raffi02/07/2020 19:11

Próbowałem kartami Revoult ale nie idzie. Ani Turcja ani Argentyna. P …Próbowałem kartami Revoult ale nie idzie. Ani Turcja ani Argentyna. Piszesz, że płacisz kartą mBank. Masz zwykła debetową, kredytową, Visa, MC? Domyślam się, że płacisz przez usługę wielowalutową, ile to kosztuje?


Jak masz CURVE to tym będzie łatwiej i na pewno pójdzie. Podpinasz pod nią revoluta i w taki sposób opłacasz. Ja tak opłacam w Turcji.
raffi02/07/2020 19:11

Próbowałem kartami Revoult ale nie idzie. Ani Turcja ani Argentyna. P …Próbowałem kartami Revoult ale nie idzie. Ani Turcja ani Argentyna. Piszesz, że płacisz kartą mBank. Masz zwykła debetową, kredytową, Visa, MC? Domyślam się, że płacisz przez usługę wielowalutową, ile to kosztuje?


Revoluta zablokowali tak przynajmniej już wiele osób mi mówiło. Ja płacę normalną kartą debetową visa z mbanku. Nie jest to karta wielowalutowa.
4675489-QMv8M.jpgNajwyższe konto netflix
Edytowane przez: "Hotmarrer" lip 2.
Gajos02/07/2020 19:16

Jak masz CURVE to tym będzie łatwiej i na pewno pójdzie. Podpinasz pod nią …Jak masz CURVE to tym będzie łatwiej i na pewno pójdzie. Podpinasz pod nią revoluta i w taki sposób opłacasz. Ja tak opłacam w Turcji.telepolis.pl/fin…fca
4675642-tYmC5.jpg
Hotmarrer02/07/2020 20:08

https://www.telepolis.pl/fintech/cashless/wirecard-uk-zawiesza-dzialalnosc-fca


Masz stare informacje:
No i dupa, nie mogę dodać karty z mBanku, ani Visa ani Mastercard... nie mam pomysłu jak zapłacić.

====
Zakupię najpierw polską subskrypcję a potem spróbuję przerzucić na Turcję.
Edytowane przez: "raffi" lip 2.
Że tez chce się Wam kombinować i ryzykować banem dla kilkunastu złotych miesięcznie. Mi by było szkoda historii oglądania i wystawionych ocen.

Nie lepiej znaleźć sobie kogoś do planu? To przynajmniej jest jeszcze zgodne z ich regulaminem.
Edytowane przez: "criav" lip 5.
criav05/07/2020 20:08

Że tez chce się Wam kombinować i ryzykować banem dla kilkunastu złotych mie …Że tez chce się Wam kombinować i ryzykować banem dla kilkunastu złotych miesięcznie. Mi by było szkoda historii oglądania i wystawionych ocen.Nie lepiej znaleźć sobie kogoś do planu? To przynajmniej jest jeszcze zgodne z ich regulaminem.


A po co mnie historia oglądania i ocen na Netflix'ie? Ich algorytm rekomendacji jeszcze mi nic przydatnego nie podpowiedział, a historię można mieć na innej stronie, np. upflix, szczególnie przydatne jak się ogląda więcej serwisów niż tylko Netflix. A sharując konto też ryzykujesz historię oglądania, bo nigdy nie wiesz czy jakiś troll nagle nie zmieni przypisanego hasła i/lub maila.
BTW sharing kont też jest niezgodny z regulaminem, tylko jak na razie za to nie banują.
bar100405/07/2020 20:41

A po co mnie historia oglądania i ocen na Netflix'ie? Ich algorytm …A po co mnie historia oglądania i ocen na Netflix'ie? Ich algorytm rekomendacji jeszcze mi nic przydatnego nie podpowiedział, a historię można mieć na innej stronie, np. upflix, szczególnie przydatne jak się ogląda więcej serwisów niż tylko Netflix. A sharując konto też ryzykujesz historię oglądania, bo nigdy nie wiesz czy jakiś troll nagle nie zmieni przypisanego hasła i/lub maila.BTW sharing kont też jest niezgodny z regulaminem, tylko jak na razie za to nie banują.


Ciekawe który zapis umowy o tym mówi, bo jak ja czytałem umowę to sharing był dopuszczony.

Co do tego, że ktoś Ci może coś zmienić to chyba nie bierze się pierwszej lepszej osoby z ulicy do tego, nie? Ja mam konto ze znajomym i nikt nikomu niczego nie zmienia.

Ja tam wolę widzieć na Netflixie co oglądałem i na którym jestem odcinku, mimo że opłacam też HBO Go, Amazon Prime Video i Disney+. Jeśli Ty wolisz używać do tego strony trzecie no to spoko, jeden argument Ci odpada. Ja nie przemogłem się żeby Upflixa używać do czegokolwiek więcej niż szukania na której platformie jest film, który chcę obejrzeć.
criav05/07/2020 20:45

Ciekawe który zapis umowy o tym mówi, bo jak ja czytałem umowę to sharing b …Ciekawe który zapis umowy o tym mówi, bo jak ja czytałem umowę to sharing był dopuszczony.


Punkt 4.2
4689189-TLiiS.jpg
criav05/07/2020 20:45

Co do tego, że ktoś Ci może coś zmienić to chyba nie bierze się pierwszej l …Co do tego, że ktoś Ci może coś zmienić to chyba nie bierze się pierwszej lepszej osoby z ulicy do tego, nie? Ja mam konto ze znajomym i nikt nikomu niczego nie zmienia


Nie każdy ma znajomego który akurat ma wolne miejsce albo chce właśnie wykupić subskrypcję, niektórzy biorą pierwszą lepszą osobę online, o czym mogą świadczyć chociażby okazjonalne dyskusje poszukiwaczy na Peperze. Ja tam wolę mieć własne Tureckie konto, jak zbanują to mała strata bo historię mam na upflix'ie.
Edytowane przez: "bar1004" lip 5.
bar100405/07/2020 21:06

Punkt 4.2[Obrazek] Nie każdy ma znajomego który akurat ma wolne miejsce a …Punkt 4.2[Obrazek] Nie każdy ma znajomego który akurat ma wolne miejsce albo chce właśnie wykupić subskrypcję, niektórzy biorą pierwszą lepszą osobę online, o czym mogą świadczyć chociażby okazjonalne dyskusje poszukiwaczy na Peperze. Ja tam wolę mieć własne Tureckie konto, jak zbanują to mała strata bo historię mam na upflix'ie.


To musiało się coś zmienić w takim razie, bo jeszcze parę lat temu w regulaminie była informacja o możliwości dzielenia się kontem. Cóż.
Poszło na nowe konto w Argentynie + 30 dni testów.
1) Karta mBanku Mastercard + włączona usługa wielowalutowa
2) Odpaliłem na Edge + Urban VPN na Argentynę (miałem świeżą instalację przeglądarki, nigdy jej nie używałem wcześniej)
3) Założyłem nowe konto, podałem wszystkie dane
4) Jak doszło do weryfikacji numeru telefonu to wyłączyłem, ale wcześniej otrzymałem informację, że pobrano ok. 60 groszy na weryfikację.
5) Wszystko działa. Pierwsza płatność za miesiąc w kwocie 449 Peso (ok. 25 zł) za pakiet UHD.
raffi10/07/2020 17:07

Poszło na nowe konto w Argentynie + 30 dni testów.1) Karta mBanku M …Poszło na nowe konto w Argentynie + 30 dni testów.1) Karta mBanku Mastercard + włączona usługa wielowalutowa2) Odpaliłem na Edge + Urban VPN na Argentynę (miałem świeżą instalację przeglądarki, nigdy jej nie używałem wcześniej)3) Założyłem nowe konto, podałem wszystkie dane4) Jak doszło do weryfikacji numeru telefonu to wyłączyłem, ale wcześniej otrzymałem informację, że pobrano ok. 60 groszy na weryfikację.5) Wszystko działa. Pierwsza płatność za miesiąc w kwocie 449 Peso (ok. 25 zł) za pakiet UHD.


Ostatnio w Turcji też cana jest ~25 zł.
raffi10/07/2020 17:07

Poszło na nowe konto w Argentynie + 30 dni testów.1) Karta mBanku M …Poszło na nowe konto w Argentynie + 30 dni testów.1) Karta mBanku Mastercard + włączona usługa wielowalutowa2) Odpaliłem na Edge + Urban VPN na Argentynę (miałem świeżą instalację przeglądarki, nigdy jej nie używałem wcześniej)3) Założyłem nowe konto, podałem wszystkie dane4) Jak doszło do weryfikacji numeru telefonu to wyłączyłem, ale wcześniej otrzymałem informację, że pobrano ok. 60 groszy na weryfikację.5) Wszystko działa. Pierwsza płatność za miesiąc w kwocie 449 Peso (ok. 25 zł) za pakiet UHD.Hej kolego, czy możesz się odezwać do mnie na priv (u mnie jest zablokowana opcja żeby do Ciebie napisać). Chciałbym zapytać o szczegóły jak wygląda zakup konta Netflix jak Ty to zrobiłeś. Pozdrawiam Mariusz
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst