Zakup na amazon.de

7
paź 13. 2019
Pytanko odnośnie zakupów na amazon.
Zakupiłem słuchawki, płatność ustanowiona kartą revolut po zakupie na koncie mam status "żądanie autoryzacji karty" amazon. To normalne? Kasa nie zeszła ale wiem ze schodzi po wysyłce. środki są, konto amazon i karta na mnie.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
zobacz w apce
Edytowane przez: "piotrek_kornacki" gru 3. 2019
To właśnie w apce jest ten status nic z tym nie idzie zrobić może to jakaś weryfikacja a przez to że weekend to bank nie potwierdził. Nic nie zrobię czekam do jutra, dzień roboczy to coś się wyjaśni.
Wyślą to zejdzie kasa, czekaj.
luckas13/10/2019 15:29

To właśnie w apce jest ten status nic z tym nie idzie zrobić może to jakaś …To właśnie w apce jest ten status nic z tym nie idzie zrobić może to jakaś weryfikacja a przez to że weekend to bank nie potwierdził. Nic nie zrobię czekam do jutra, dzień roboczy to coś się wyjaśni.


I jak sprawa się skonczyla? Mam chyba podobną sytuację.
Ja z kolei mam taki problem, że dodałem płatność kartą revolut. Po chwili sprawdziłem że miałem kartę zablokowaną. Po odblokowaniu, w aplikacji przy zamówieniu "zaaktualizowałem metodę płatności " status na Amazonie zmienił się że dostawa będzie 5-16grudnia ale patrząc na konto revolut to nie pobrało kwoty zamówienia... Ktoś miał podobny problem?
Ps zlecając kontakt z infolinią odezwała się osoba mówiąca po niemiecku..
niezmienny03/12/2019 09:37

I jak sprawa się skonczyla? Mam chyba podobną sytuację.Ja z kolei mam ta …I jak sprawa się skonczyla? Mam chyba podobną sytuację.Ja z kolei mam taki problem, że dodałem płatność kartą revolut. Po chwili sprawdziłem że miałem kartę zablokowaną. Po odblokowaniu, w aplikacji przy zamówieniu "zaaktualizowałem metodę płatności " status na Amazonie zmienił się że dostawa będzie 5-16grudnia ale patrząc na konto revolut to nie pobrało kwoty zamówienia... Ktoś miał podobny problem? Ps zlecając kontakt z infolinią odezwała się osoba mówiąca po niemiecku..


U mnie przełożyli termin dostawy o tydzień, jak zapytałem dlaczego to dostałem informacje że data przy zakupie produktu jest orientacyjna, więc anulowalem zamówienie. Kwotę za zamówienie pobierają po wysyłce czy przy wysłaniu zamówienia, tyle się dowiedziałem.
Dokladnie te same informacje uzyskałem. Dzięki
pozwolę odświeżyć temat, amazon uparcie próbuje pobrać z revoluta w złotówkach a Ja mam euro na rachunku i nie wiem co z tym dalej zrobić
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst