Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Zakup na Aliexpress, kupony, rabaty itp.

2
sie 29. 2019
Cześć,
planuje wlaśnie kupić odkurzacz automatyczny na ali za ponad 1000zł dlatego chciałbym wbić jak najwięcej kuponów, kodów itp. i tu mam kilka pytań:
-moge użyć tylko jeden kod? czy można używać jednocześnie kodów obniżających i kuponów?
-można użyć kilka kuponów naraz?
-ktoś ma jeszcze jakieś rady przy zakupie teraz(kiedy są te promocje na ali)?

Oczywiście mam revoluta, brałem już rzeczy z ali ale nigdy nic w tej cenie.

Dla zainteresowanych aukcja:
pl.aliexpress.com/ite…c9o
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
@Qba101 Kupony z Ali łączą się czasem w przypadkowy sposób Przykładowo, jeśli masz na koncie KUPON ogólny ali, to duża szansa że połączy się z KODEM ogólnym Ali. Do tego jeszcze może być kupon jak i rabat sprzedawcy, co powoduje w niekórych przypadkach niezłe combo. Nie wiem jeszcze jak w tym wszystkim plasują się kupony SELECT, ale podejrzewam że starzy wyjadacze jak @widmo82 mają w tej kwestii coś do powiedzenia.
Kaban29/08/2019 14:51

@Qba101 Kupony z Ali łączą się czasem w przypadkowy sposób Przy …@Qba101 Kupony z Ali łączą się czasem w przypadkowy sposób Przykładowo, jeśli masz na koncie KUPON ogólny ali, to duża szansa że połączy się z KODEM ogólnym Ali. Do tego jeszcze może być kupon jak i rabat sprzedawcy, co powoduje w niekórych przypadkach niezłe combo. Nie wiem jeszcze jak w tym wszystkim plasują się kupony SELECT, ale podejrzewam że starzy wyjadacze jak @widmo82 mają w tej kwestii coś do powiedzenia.


Dzięki bardzo udało mi się połączyć kod z kuponem sprzedawcy więc jestem kontent
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje