Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Zakup Amazon S.a.r.L = zakup bezpośrednio od Amazonu?

paź 2. 2023
Zakup Amazon S.a.r.L = zakup bezpośrednio od Amazon czy sprzedawca może być dowolny? I wtedy nie ma sprzedaż/ wysyłka Amazon?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika qqqq
  Amazon EU S.a.r.L to jest skrót od „ Société à responsabilité limitée co po francusku oznacza odpowiednik polskiej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

  Gdzie kupujesz? tzn. na Amazonie w jakim kraju ? Wiem, ze na niemieckim można to spotkac bo chyba czesc czy juz nawet w calosci operuja z Luxemburga (biuro/ finanse) . Wiadomo o co chodzi, podatki, itp. ale to caly czas amzazon.de wiec mozsz byc spokojny. Duzo niemickich firm tka robi ze sie tam przenosci bo podatki sa w Niemczech bardzo wysokie.

  W LUX jest kilka jezykow: francuski niemiecki, maja tez swoj wlasny wiec mozesz spotkac tam nazwy w kilku jezykach.
  Awatar użytkownika voodoo69
  Autor
  Dzięki Amazon.FR zarzucił mi, że kupiłem sprzęt od "was not sold by Amazon but by a third-party seller, Amazon only ensuring the shipping of the order". A na fakturze, czy na tym co się zmieniało z Amazona zwykłej nazwy finalnie na fakturze mam Amazon EU S.a.r.L więc gdzieś burdel tam mają bo czy faktura czy w krokach do zamawiania mam sprzedaż i wysyłka Amazon A nie jakaś firma krzak jako sprzedający. Dodatkowo na fakturze mam nazwę Amazonu z ich logo ;p hah więc wolałem dopytać co jest nie tak z tym S.a.r.L ;p (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika voodoo69
  Autor
  Chyba lekki sukces wniosek o zwrot 2x różnicy w cenie złożony:)