Zagraniczny Playstation store i Revolut.

8
gru 23. 2018
Witam, da się wciąż kupować Revolutem na np. tureckim PS Store? Próbuję dodać kartę od jakiegoś czasu i bez efektów, a wcześniej normalnie latało.
Aktualizacje społecznościowe
Revolut OkazjeRevolut KuponyRóżne
8 Komentarzy
Bez szans, u mnie od około 14 dni błąd podczas zakupów, czy dodaniu kolejnej karty. Chyba blokada pernamentna.
Zablokowali Turcję. Sam wczoraj wyczailem że Brazylia jest dość tania i są zdrapki także z doładowaniem żaden problem. Jeszcze nie testowałem bo dopiero do domu wracam. Jak sprawdzę + przetestuje strony gdzie można zdrapki kupić to założę temat/okazje.
Javal25/12/2018 20:06

Zablokowali Turcję. Sam wczoraj wyczailem że Brazylia jest dość tania i są …Zablokowali Turcję. Sam wczoraj wyczailem że Brazylia jest dość tania i są zdrapki także z doładowaniem żaden problem. Jeszcze nie testowałem bo dopiero do domu wracam. Jak sprawdzę + przetestuje strony gdzie można zdrapki kupić to założę temat/okazje.


I co tam masz w dobrej cenie? Bo szukam i nic nie widzę ciekawego.
Revolut teraz wydaje karty, które identyfikują się jako wydana w PL. Próbował ktoś?
slince11 g, 7 min

I co tam masz w dobrej cenie? Bo szukam i nic nie widzę ciekawego.


Według mnie Rosja ma bardzo dobre ceny.
slince125/12/2018 20:18

I co tam masz w dobrej cenie? Bo szukam i nic nie widzę ciekawego.savecoins.app/gam…esc


Praktycznie wszędzie najniższa cena to BR. Co prawda przeliczink mają zjebany więc radzę nie zmieniać na pln tylko zostawić ichnią walutę. Kurs jest niemal 1 do 1 (wd revault 96pln = 100 brl - kwestia czy da się gdzies kuipć doładowanie w takiej cenie a nie z marżą - w najgorszym wypadku g2a 100 brl = 110pln).


Np savecoins.app/gam…ion

mniej więcej 135-140 pln u nas po 169. Teraz przeliczyłem sam i rzeczywiście taniej jak w TR to nie jest, po prostu na tej stronie mają jakiś zjeb...przelicznik. Ale i tak wychodzi najtaniej z dostępnych jeśli nie znajdzie się sposób na tr.
Javal1 g, 48 min

https://savecoins.app/games/all-games?orderBy=popularity_descPraktycznie …https://savecoins.app/games/all-games?orderBy=popularity_descPraktycznie wszędzie najniższa cena to BR. Co prawda przeliczink mają zjebany więc radzę nie zmieniać na pln tylko zostawić ichnią walutę. Kurs jest niemal 1 do 1 (wd revault 96pln = 100 brl - kwestia czy da się gdzies kuipć doładowanie w takiej cenie a nie z marżą - w najgorszym wypadku g2a 100 brl = 110pln). Np https://savecoins.app/game/ps4-shadow-of-the-tomb-raider-digital-deluxe-editionmniej więcej 135-140 pln u nas po 169. Teraz przeliczyłem sam i rzeczywiście taniej jak w TR to nie jest, po prostu na tej stronie mają jakiś zjeb...przelicznik. Ale i tak wychodzi najtaniej z dostępnych jeśli nie znajdzie się sposób na tr.


Widzę, że Shadow w cenie 145 (130,50zł w Plusie), więc taniej chyba u nas.

store.playstation.com/en-…0WW

Dla mnie zbyt mało ciekawe zniżki na BR żeby skorzystać. ;p
Odświeżam. Macie jakiś pomysł albo udało wam się kupić ostatnio coś z tureckiego PS Store? Lir nieźle spadł, więc ceny bardzo dobre. Np Bloodborne GOTY za 38zł z prawdopodobnie pl napisami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst