Zagraniczny Netflix, a Polska zawartość

14
sie 16. 2019
Jak wy to robicie, że macie na zagranicznym Netflixe (np. Tureckim) Polski Content? Ja za każdym razem mam zawartość z kraju, w którym kupiłem Netflixa. Polskie IP nic nie daje.
Aktualizacje społecznościowe
Netflix OkazjeRóżne
14 Komentarzy
Normalnie. Content zależy od IP oglądającego a nie rejestrującego. Innymi słowy liczy się to, gdzie oglądasz w danym momencie, a nie gdzie zarejestrowałeś konto. Problem by się pojawił gdybyś pojechał na wakacje do Turcji i tam chciał oglądać polski content.

Chyba że coś pozmieniali (tak jak na przykład cenę w Turcji) ale wątpię.
Edytowane przez: "djluke" sie 16. 2019
Cena w Turcji uległa zmianie?
@tomislav3540 Skoczyło o 2TRY miesięcznie. @BlaccK_MagiC Nie powinno być problemu. Cały czas mam "przez Turcję" i normalnie treści przeznaczone dla Polski. Za granicą jest problem w drugą stronę, tak jak pisze @djluke Nie masz cały czas VPN odpalonego? Zmień może w ustawieniach też język preferowany na PL, może pomoże.
Kaban16/08/2019 17:03

@tomislav3540 Skoczyło o 2TRY miesięcznie. @BlaccK_MagiC Nie powinno być p …@tomislav3540 Skoczyło o 2TRY miesięcznie. @BlaccK_MagiC Nie powinno być problemu. Cały czas mam "przez Turcję" i normalnie treści przeznaczone dla Polski. Za granicą jest problem w drugą stronę, tak jak pisze @djluke Nie masz cały czas VPN odpalonego? Zmień może w ustawieniach też język preferowany na PL, może pomoże.


Dzięki zmianie języka w ustawieniach, to do serialów Netflixa (takich jak Dom z Papieru, Strangers Things, Dark) doszedł Polski język, ale dalej zawartość jakbym miał ustawioną na poza obszar Polski mimo PL IP.
W Sons of Anarchy, Prison Break, nie mam PL języka i napisów. Nie mam nawet 6 sezonu The 100, jak i również Polskiego języka nawet.

Wygląda na to jakby tylko seriale Netflix Orginal miały PL język, reszta nie ma w ogóle Polskiego języka. Też tak macie?
djluke16/08/2019 16:48

Normalnie. Content zależy od IP oglądającego a nie rejestrującego. Innymi s …Normalnie. Content zależy od IP oglądającego a nie rejestrującego. Innymi słowy liczy się to, gdzie oglądasz w danym momencie, a nie gdzie zarejestrowałeś konto.


No właśnie nie za bardzo na to wygląda, że jest tak jak piszesz
Edytowane przez: "Ładne_Stupki_3" sie 16. 2019
@BlaccK_MagiC Partnerka jest aktualnie za granicą i ma inny content niż ja w Polsce. To samo było jak niedawno byłem za granicą. Może masz VPNa na routerze, albo jakąś inną podobną kombinację? Zmieniałem w Polsce kilkukrotnie kraj (Kolumbia, Turcja, chyba coś jeszcze po drodze było) i zawsze miałem dostęp do tych samych treści.
Kaban16/08/2019 17:49

@BlaccK_MagiC Partnerka jest aktualnie za granicą i ma inny content niż ja …@BlaccK_MagiC Partnerka jest aktualnie za granicą i ma inny content niż ja w Polsce. To samo było jak niedawno byłem za granicą. Może masz VPNa na routerze, albo jakąś inną podobną kombinację? Zmieniałem w Polsce kilkukrotnie kraj (Kolumbia, Turcja, chyba coś jeszcze po drodze było) i zawsze miałem dostęp do tych samych treści.


Nie korzystam właśnie z żadnych VPN, mam również seriale niedostępne w Polsce np Naruto Shippuden. Aktualnie jadę na francji, ale jak miałem Holandię, to było to samo.
Ogólnie sporo serialów mam bez PL języka, może trzeba założyć konto na Netflixe w kraju spoza UE, żeby mieć Polski Content, tak jak wy?
Edytowane przez: "Ładne_Stupki_3" sie 16. 2019
@BlaccK_MagiC Dziwna sprawa. Sam mam konto które pierwotnie było w PL, a potem tylko płatność przerzucałem wirtualnie po świecie. Spróbuj założyć może drugie konto z okresem próbnym i zobaczysz jak to wygląda. Nie mam pomysłu jak pomóc.
A jak zalożyć konto w turcji jak chca kod posłany sms? który na polski numer nie przychodzi
A czy da się oglądać zawartość netflixa z innych krajów na tv? na komputerze to wiem, że można próbować przez VPN, ale na TV?
Tom_Haj19/08/2019 12:40

A jak zalożyć konto w turcji jak chca kod posłany sms? który na polski num …A jak zalożyć konto w turcji jak chca kod posłany sms? który na polski numer nie przychodzi


No, wycwanili się skurczybyki
Qba10120/08/2019 12:54

A czy da się oglądać zawartość netflixa z innych krajów na tv? na kompu …A czy da się oglądać zawartość netflixa z innych krajów na tv? na komputerze to wiem, że można próbować przez VPN, ale na TV?


stawiasz na routerze VPN
Kaban19/08/2019 09:20

@BlaccK_MagiC Dziwna sprawa. Sam mam konto które pierwotnie było w PL, a p …@BlaccK_MagiC Dziwna sprawa. Sam mam konto które pierwotnie było w PL, a potem tylko płatność przerzucałem wirtualnie po świecie. Spróbuj założyć może drugie konto z okresem próbnym i zobaczysz jak to wygląda. Nie mam pomysłu jak pomóc.


To da radę tak sobie konto przenieść do innego kraju? Logujesz się po VPN na swoje konto, przedłużasz subskrypcję i gotowe?
Dokładnie tak robiłem.
Tom_Haj19/08/2019 12:40

A jak zalożyć konto w turcji jak chca kod posłany sms? który na polski num …A jak zalożyć konto w turcji jak chca kod posłany sms? który na polski numer nie przychodzi


Załóż na polski numer konto w Polsce, a później włącz VPN z tureckim IP i aktywuj dopiero opłatę
@BlaccK_MagiC Nie współdzielisz przypadkiem konta z kimś kto jest za granicą? Bo czasem próbowałem ludziom pomóc właśnie z tym problemem co ty masz i się okazywało, że współdzielą (albo współdzielili i też nie mają polskiego contentu) konto z kimś z zagranicy.
Victoremque22/08/2019 16:57

@BlaccK_MagiC Nie współdzielisz przypadkiem konta z kimś kto jest za gr …@BlaccK_MagiC Nie współdzielisz przypadkiem konta z kimś kto jest za granicą? Bo czasem próbowałem ludziom pomóc właśnie z tym problemem co ty masz i się okazywało, że współdzielą (albo współdzielili i też nie mają polskiego contentu) konto z kimś z zagranicy.


Nie, konto mam na własność.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst