Zaginięcie paczki? Gearbest

6
sty 19. 2018
Witam!

Dnia 04.11.2017 zakupiłem ładowarkę LiitoKala Lii.
Od 16.11.2017 roku w trackingu ciągle wisi status: "Arrived at WARSAW airport". Do dziś nie otrzymałem przesyłki.

1. Czy moja paczka zaginęła?
2. Czy napisać o zwrot pieniędzy przez Gearbest?

jeśli chodzi o 2 pytanie - kupowałem ładowarkę omyłkowo płacąc kartą, aniżeli przez Pay Pal.

Analogiczna sytuacja jest z inną przesyłką - kupiona 14.11.17, a jej wyżej wymieniony status "wisi" od 23.11.17.

Będę wdzięczny za pomoc i porady
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe
6 Komentarzy
Jeżeli nie wykupiłeś ubezpieczenia (chociaż podobno, też na to leją) ani nie masz śledzenia, to Ci nic nie zwrócą (zgodnie z nowym regulaminem sklepu) jeszcze paypal może by coś zdziałał, ale tutaj karta, to próbuj z bankiem.

Wycinek z regulaminu: "Any orders that do not have shipping insurance will not be the responsibility of GearBest and the customer takes full liability for their package during the shipping process."
Edytowane przez: "Mi." sty 20. 2018
E mi wysłali ponownie paczkę ale zaznaczyli ze jako gest dobrej woli :-P
jarbiseksty 20. 2018

E mi wysłali ponownie paczkę ale zaznaczyli ze jako gest dobrej woli :-P


Może spróbuję z tym, aby mi jeszcze raz wysłali.. Wysłano mi w formie CJAH (rozumie, że Chińska poczta nierejestrowana).
Mogę wiedzieć co do nich napisałeś, że skłoniło ich do tego, by ponownie wysłali?
PolskiCebulaksty 20. 2018

Może spróbuję z tym, aby mi jeszcze raz wysłali.. Wysłano mi w formie CJAH …Może spróbuję z tym, aby mi jeszcze raz wysłali.. Wysłano mi w formie CJAH (rozumie, że Chińska poczta nierejestrowana). Mogę wiedzieć co do nich napisałeś, że skłoniło ich do tego, by ponownie wysłali?


Kulturalne wyzwanie na temat długości wysłania paczki :P tylko tyle
jarbiseksty 20. 2018

E mi wysłali ponownie paczkę ale zaznaczyli ze jako gest dobrej woli :-P


ciekawe... od wejscia nowych zasad w regulaminie, gb ma w d.upie Polaczkow ktorzy naciagali co chwile ich na nowe paczki. I w sumie maja racje. Glownie przez Ruskich i Polakow serwisy tj, ali, gb itp zaostrzaja co jakis czas swoje regulaminy... nie wspomne juz o kuponach. Zali mi tych MEND ktorzy naciagaja te serwisy na kilka dolcow i uwazaja to za dobra cebule.
Edytowane przez: "Mowca" sty 21. 2018
Mowcasty 21. 2018

ciekawe... od wejscia nowych zasad w regulaminie, gb ma w d.upie …ciekawe... od wejscia nowych zasad w regulaminie, gb ma w d.upie Polaczkow ktorzy naciagali co chwile ich na nowe paczki. I w sumie maja racje. Glownie przez Ruskich i Polakow serwisy tj, ali, gb itp zaostrzaja co jakis czas swoje regulaminy... nie wspomne juz o kuponach. Zali mi tych MEND ktorzy naciagaja te serwisy na kilka dolcow i uwazaja to za dobra cebule.


Może dlatego bo oznaczam paczki jako dostarczone, a samych zamówień trochę miałem. I jeśli coś pisałem do supportu to podstawnie. No i tez zamówienia były na większe kwoty. Wiec pewnie miało znaczenie punktacja profilu albo jego wiarygodności ;-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje