Zablokowane konto amazon

5
sie 28. 2019
mam problem z Amazonem, bo już odwalają totalnie. Płaciłem tą samą karta w aliexpress, banggood, eBayu i było ok przechodziło wszystko bez problemu ale Amazon mi wczoraj zablokował konto. Kupowalem na amazon.it, maile po włosku ale kazali się logować przez amazon.com, wysłałem im potwierdzenia że to moja karta. Przed chwilą znowu mail po włosku, że nie mogą zweryfikować bo nie poszło to przez włoską stronę, czyli sobie przeczą ale ok. Loguje się przez włoską stronę i wyskakuje mi na czerwono konto zablokowane. Jest jakiś bezpośredni mail do nich? Bo ten włoski co do mnie piszą odrzuca wysyłane przeze mnie. A przez stronę nie mogę wziąć w kontakt bo konto zablokowane.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
5 Komentarzy
@Kalasanty_Smietana Na pewno musisz się kontaktować przez włoski oddział - USA nie ma nic do rzeczy i nie pomogą ci w odblokowaniu konta (chyba że coś się zmieniło). We włoszech nigdy mi konta nie zablokowali, ale w innych krajach się zdarzyło i wymagane dokumenty dosyłałem...faxem amazon.it/gp/…670 Spróbowałbym zalogować się na konto w DE i zadzwonić na infolinię po polsku. Powinni przynajmniej nakierować na to co trzeba zrobić.
Problem w tym, że na Amazon.it i .de mam na czerwono - konto zablokowane i mam sprawdzić e-mail. Ale zero wiadomości, nawet nie mogę się z nikim skontaktować od nich. Mail który mi z Włoch wysyłali to no-reply.
Ok wysłałem im faksem wyciąg. Jest jakaś możliwość potwierdzenia czy ten faks doszedł?
Fax. Jakie to typowe amerykańskie
Szkoda gadać, wyciągnąć od nich maila to jak wygrać na loterii. Aliexpress przy nich to mistrzostwo obsługi klienta
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst