Zakończono

Zablokowane konto

4
gru 13. 2017
Witam,

mam mianowicie taki problem, że zalogowałem się przez konto mailowe 'google' tutaj na peppera. Jednak postanowiłem założyć osobne konto na drugim mailu. (w regulaminie z reniferami wyczytałem, że powinno być założone konto na pepper. Renifery się nie pokazywały więc pomyślałem, ze samo zalogowanie nic nie da..) Administracja zapewne opacznie to zrozumiała, tak jakbym założył multikonto. Nie bardzo wiem jak skontaktować sie z adminem aby to odkręcić. Jakies propozycje? Chyba, że jest to ogólnie występujący problem, że nie moge aktywować konta, wszystkie próby zalogowania, przywrócenia hasła itp. kończą się komunikatem, że konto zablokowane.
z góry dzięki, pozdrawiam.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Kontakt w takich przypadkach zawsze przez formularz -> pepper.pl/con…act
Avatar
Usunięty59708
Cadgru 13. 2017

Kontakt w takich przypadkach zawsze przez formularz -> …Kontakt w takich przypadkach zawsze przez formularz -> https://www.pepper.pl/contact


Hej - moje konto również zostało zablokowane (założyłem to wyłącznie, aby skontaktować się przez forum).

Pisanie na formularz jest nieskuteczne - dostałem tylko lakoniczną odpowiedź od jakiegoś Marcina "Konto zablokowane z powodu multikont, połączone z autopromocją jednego ze sprzedawców. Nie wiem więc skąd zdziwienie." co jest jakąś bzdurą (pomijam jeszcze chamski dopisek na końcu). Potem kontakt sie urwał, zero akcji, zero wyjaśnień do tych wydumanych oskarżeń.

Moje konto:
https://www.pepper.pl/profile/Lord_Cebula
Oskarżanie mnie o jakieś promowanie sprzedawcy czy multikonta to jakaś bzdura. Nie mam innych kont, chamskie promocje sam gonię (choćby olx czy kupę z mam.to), co można prześledzić po mojej aktywności.

Kiedy odblokujecie mi konto? Super prezent na święta zrobiliście
Avatar
Usunięty59708
aha to konto lord_cebula_kontakt możecie usunąć - założone tylko dlatego, że forum tego wymaga, a innego kontaktu z wami nie ma.
Usunięty59708gru 14. 2017

Hej - moje konto również zostało zablokowane (założyłem to wyłącznie, aby s …Hej - moje konto również zostało zablokowane (założyłem to wyłącznie, aby skontaktować się przez forum). Pisanie na formularz jest nieskuteczne - dostałem tylko lakoniczną odpowiedź od jakiegoś Marcina "Konto zablokowane z powodu multikont, połączone z autopromocją jednego ze sprzedawców. Nie wiem więc skąd zdziwienie." co jest jakąś bzdurą (pomijam jeszcze chamski dopisek na końcu). Potem kontakt sie urwał, zero akcji, zero wyjaśnień do tych wydumanych oskarżeń.Moje konto:https://www.pepper.pl/profile/Lord_Cebula Oskarżanie mnie o jakieś promowanie sprzedawcy czy multikonta to jakaś bzdura. Nie mam innych kont, chamskie promocje sam gonię (choćby olx czy kupę z mam.to), co można prześledzić po mojej aktywności.Kiedy odblokujecie mi konto? Super prezent na święta zrobiliście


W Twoim przypadku sprawa wygląda dość jednoznacznie. Musimy sprawdzić dość dokładnie ten przypadek, nie narazić użytkowników na ingerencję sprzedawców. Musisz cierpliwie zaczekać. Prawdopodobnie wymagana będzie również dodatkowa weryfikacja.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje