Z jakiej sieci internet do tableta ? Na karte przy przeniesieniu numeru

5
lut 7.
Z jakiej oferty najlepiej skorzystać ? Była jakaś opcja za przeniesienie numeru, dostawało się jakiś duży pakiet internetowy. Tylko nie pamietam do jakiej sieci
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
@pok3r_pl Kwestia ile tego internetu potrzebujesz. U niektórych operatorów, za ~40zł masz dwa numeru z nielimitowanymi rozmowali + po 30-40GB na kartę, więc jedną można używać na co dzień do dzwonienia, a drugą w takim tablecie. Play dawał chyba 500GB za przeniesienie numeru, ale już chyba się skończyło.
Nie musi być aż tak dużo. Nie chce kupować tego cyklicznie
A2mobile za 9,90zl za pakiet danych, pakiet danych + nielimitowane rozmowy za 15,90zl, pakiet danych + nielimitowane rozmowy i sms/mms za 19,90zl lub darmowe aero2 i od czasu do czasu dodanie płatnego pakietu. Jest jeszcze virgin mobile 10gb za 10zl.
Edytowane przez: "Mi." lut 8.
Polecam orange. ~30-40 zł na 5 miesięcy i 50 GB do wykorzystania w tym czasie (allegro, szukaj: "internet orange"). Za niewielką dopłatą znajdziesz więcej GB. Jak planujesz korzystać mniej ale chcesz mieć kartę aktywną dłuższy czas, to chyba plus wychodzi najlepiej ~30 GB na rok za ~50 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy