paź 12. 2022
Hej, pytanie do posiadaczy yt premium przez vpna, kupowaliście go na swoim głównym koncie czy tworzyliście drugie oraz czy taka aktywacja niesie ze sobą jakieś konsekwencje typu zmiana waluty w sklepie play itp?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Żadnych przykrych konsekwencji nie zauważyłem. Mało tego. Yt premium zaczęło automatycznie działać u mojej żony o czym nie wiedziałem. Nasze konta Google są jakoś spięte, bo mamy wspólny Google drive.
 2. Avatar
  Od roku na głównym koncie i 0 problemów. Wybrałem plan family i udostępniam narzeczonej i taka sama sytuacja - bez problemu
 3. Avatar
  Główne konto + wszystkie sloty rodzinne zapełnione
  Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni
 4. Avatar
  Kupiłem przez VPN na moim głównym koncie tzn. mam konto google play, gmail, youtube i co się okazało po czasie.. że połowy aplikacji nie mogę zainstalować teraz ze sklepu bo nie są obsługiwane w moim kraju (czytaj Argentyna) a lokalizacja na google play można zmienić tylko raz w roku. Także uczulam i proponuje utworzyć jakieś dodatkowe konto tylko na yt premium z Argentyny
 5. Avatar
  Ja mam kupiony pakiet rodzinny na Turcję i śmiga na głównym koncie.
  Jakoś 7 zł na miesiąc wychodzi.

  Wystarczy, że włączysz VPN wstukasz w Google "YouTube Premium" i cię już do odpowiedniej strony przeniesie z opcją płatności w lirach.
 6. Avatar
  Czy wy też dostaliście maila o zmianie ceny od listopada że 179 na 699 pesos argentyńskich? Z niecałych 6 zł zrobi się 23 zł.
  Avatar
  Też dostałem... To się nazywa podwyżka ciekawe czy w Turcji czy Indiach to samo.
Avatar