lut 18. 2022
Cześć,
Wygląda na to, że wyłączyli Turcję z krajów, gdzie jest YT Premium.
(Czyszczę przeglądarkę, wybieram Turcję w VPN, wchodzę na youtube premium i jest info, że jest niedostępne w tym kraju.)
Z Indii wychodzi jakieś 6,56zł.
Proszę o powstrzymanie się od komentarzy szkalujących Premium.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

21 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Tańszy YouTube premium to YouTube vanced
 2. Avatar
  imho Argentyna. Cyberghost VPN + przeglądarka Incognito i do przodu.
  Płacę gdzieś ~4.6zł/miesięcznie.
 3. Avatar
  Ja też youtube Argentyna
  Ostatnio 6,66 zł za premium rodzina
  Avatar
  Od listopada będzie to 699 ARS
 4. Avatar
  Autor
  Dzięki, Argentyna 4,45 wyszło - przez Revolut nie chciało, poszło przez Zen.
 5. Avatar
  moderato_zy-do-zmiany18/02/2022 11:12

  Dzięki, Argentyna 4,45 wyszło - przez Revolut nie chciało, poszło przez Zen …Dzięki, Argentyna 4,45 wyszło - przez Revolut nie chciało, poszło przez Zen.


  U mnie normalnie polska karta weszła za drugim/trzecim razem i od tamtej pory czilera
 6. Avatar
  lilsos1337x18/02/2022 11:24

  Możliwe, lecz nie każdy ma taką możliwość.Przez większość czasu korzysta …Możliwe, lecz nie każdy ma taką możliwość.Przez większość czasu korzystałem z płatnej alternatywy iOSGods, ale dziś gdy potrzebuje tylko YouTube to Premium w prawie darmowej cenie wydaje się mega rozwiązaniem, przynajmniej nie trzeba pieprzyć się potem z otwieraniem filmów z przeglądarki (np. wchodząc z linku) bo bądź co bądź aplikacja firm trzecich =/= oficjalna.


  YT Vanced jest tylko na androida i jest to przerobiona aplikacja YT. Ma sponsorblocki, Adblock, pokazuje łapki w dół etc..
  Ale też mam od dłuższego czasu oficjalnego YT premium dlatego, że działa na telewizorze i na YT Vanced nie działa mi Chromecast.
 7. Avatar
  Pietr18/02/2022 11:31

  YT Vanced jest tylko na androida i jest to przerobiona aplikacja YT. Ma …YT Vanced jest tylko na androida i jest to przerobiona aplikacja YT. Ma sponsorblocki, Adblock, pokazuje łapki w dół etc..Ale też mam od dłuższego czasu oficjalnego YT premium dlatego, że działa na telewizorze i na YT Vanced nie działa mi Chromecast.


  Nie da się sideloadować SmartTubeNext na chromecaście? korzystam na fire sticku i nie wyobrażam sobie płacić za tego śmiecia premium skoro to istnieje (Edytowano)
 8. Avatar
  RekoczynyKubkiem18/02/2022 11:36

  Nie da się sideloadować SmartTubeNext na chromecaście? korzystam na fire st …Nie da się sideloadować SmartTubeNext na chromecaście? korzystam na fire sticku i nie wyobrażam sobie płacić za tego śmiecia premium skoro to istnieje


  YT Premium dla rodziny to niecałe 7zł za miesiąc. Do rodziny dodasz jeszcze 5 osób i od łepka wychodzi 1zł z groszami. Nie mamy wtedy reklam na żadnym z urządzeń i mamy w pełni funkcjonalny YT Music. Jest to bardzo wygodna zwłaszcza w samochodzie, gdzie mam radio z androidem bez internetu. Na telefonie/pc robię sobie playlistę i później tylko udostępnę na chwilę internet z telefonu by pobrać piosenki. Jak za 1zł/mc to dla mnie bajka. Nie każdy telewizor ma AndroidTV przez co nie wszędzie zainstalujesz odpowiednie aplikacje. Mam te nieprzyjemność, że w moim środowisku głównie panują Samsungi na których alternatywnych aplikacji nie zainstaluję. Zwłaszcza jak u kogoś jestem.
  Do tego dochodzi jakiś zysk dla samych twórców. Jak ktoś ogląda śmieciowe kanały to nie ma co się dziwić. Ja niestety ale celuje w te trochę lepsze.

  RekoczynyKubkiem18/02/2022 11:36

  Nie da się sideloadować SmartTubeNext na chromecaście? korzystam na fire st …Nie da się sideloadować SmartTubeNext na chromecaście? korzystam na fire sticku i nie wyobrażam sobie płacić za tego śmiecia premium skoro to istnieje


  I nie chodzi mi o samego Chromecast a udostępnianie obrazu na urządzenia z tą funkcją by łatwo było sterować wszystkim z poziomu telefonu. (Edytowano)
 9. Avatar
  eclipsek2018/02/2022 11:22

  Tańszy YouTube premium to YouTube vanced


  Możliwe, lecz nie każdy ma taką możliwość.
  Przez większość czasu korzystałem z płatnej alternatywy iOSGods, ale dziś gdy potrzebuje tylko YouTube to Premium w prawie darmowej cenie wydaje się mega rozwiązaniem, przynajmniej nie trzeba pieprzyć się potem z otwieraniem filmów z przeglądarki (np. wchodząc z linku) bo bądź co bądź aplikacja firm trzecich =/= oficjalna.
 10. Avatar
  Pytanie amatora. Kupiłem premium rodzina Argentyna. Teraz nie mogę dodać członków, bo nie są w moim kraju. Są się to jakoś obejść? Czy należało najpierw rodzinne zrobić?
 11. Avatar
  W rodzinnym mogą tylko 3 urządzenia na raz pracować
 12. Avatar
  9607793-tLMMA.jpgYouTube premium w Turcji został prawdopodobnie wyłączony, miesiąc temu kupiłem na miesiąc, była możliwość na rok, anulowalem, chciałem zakupić wczoraj na rok i taki komunikat się pojawił...
  Jaką karta płacicie za YT Argentyna?
  Revolut, cinkciarz, Curve nie obsługują takiej waluty

  tomek.debowski31/03/2022 19:36

  Pytanie amatora. Kupiłem premium rodzina Argentyna. Teraz nie mogę dodać cz …Pytanie amatora. Kupiłem premium rodzina Argentyna. Teraz nie mogę dodać członków, bo nie są w moim kraju. Są się to jakoś obejść? Czy należało najpierw rodzinne zrobić?


  Czym płaciłeś? (Edytowano)
 13. Avatar
  W.Mario08/04/2022 10:12

  [Obrazek] YouTube premium w Turcji został prawdopodobnie wyłączony, mi …[Obrazek] YouTube premium w Turcji został prawdopodobnie wyłączony, miesiąc temu kupiłem na miesiąc, była możliwość na rok, anulowalem, chciałem zakupić wczoraj na rok i taki komunikat się pojawił... Jaką karta płacicie za YT Argentyna?Revolut, cinkciarz, Curve nie obsługują takiej waluty (confused)Czym płaciłeś?


  Revolut wirtualna kartą
 14. Avatar
  tomek.debowski08/04/2022 16:02

  Revolut wirtualna kartą


  I revolut ci przewalutował argentyńskie peso
  Aż dodam kartę i sprawdzę, dzięki za info, bo przewalutować się ręcznie nie da, więc myślałem, że nie pójdzie.
 15. Avatar
  W.Mario08/04/2022 16:05

  I revolut ci przewalutował argentyńskie peso Aż dodam kartę i sp …I revolut ci przewalutował argentyńskie peso Aż dodam kartę i sprawdzę, dzięki za info, bo przewalutować się ręcznie nie da, więc myślałem, że nie pójdzie.


  Przeciez wystawca karty bez problemu przewalotuje na dowolną walutę. Jedynie nie możesz trzymać ARS na osobnym saldzie.
  Podobnie z kartami z Polskich banków. Masz konto w PLN ale przecież zapłacisz wszędzie, w każdej walucie pod warunkiem, że sprzedawcą obsługuje dany typ karty.
 16. Avatar
  Pietr08/04/2022 16:11

  Przeciez wystawca karty bez problemu przewalotuje na dowolną walutę. J …Przeciez wystawca karty bez problemu przewalotuje na dowolną walutę. Jedynie nie możesz trzymać ARS na osobnym saldzie.Podobnie z kartami z Polskich banków. Masz konto w PLN ale przecież zapłacisz wszędzie, w każdej walucie pod warunkiem, że sprzedawcą obsługuje dany typ karty.


  No tak, ale wywala błąd płatności, więc myślałem, że to coś związanego z przewalutowaniem peso
  9611139_1.jpg Miesiąc temu na Turcję poszło bez problemów
  Pobawiłem się, miałem cinkciarza na domyślnej płatności, zmieniłem na revoluta i dalej to samo, nie kumam
  Edit:
  Po walce udało się
  Musiałem to zrobić przez przeglądarkę w telefonie i utworzyć nowe konto rozliczeniowe google z adresem argentyńskim. Dzięki za chęci pomocy i miłego weekendu bez reklam (Edytowano)
 17. Avatar
  Mam pytanie, do tej pory jestem członkiem grupy gdzie normalnie kupujemy premium za polskie złote. Chciałbym załapać się teraz na tureckie czy argentyńskie okazję i utworzyć taka grupę. Pytanie czy jak założę nowe konto i z niego to wszystko ogarnę to będę się musiał zalogować na nie w apce na YT? Czy z tego starego normalnie będę mógł korzystać? Bo mam tu sporo playlist itd i nie chciałbym z tego rezygnować (Edytowano)
 18. Avatar
  Panowie, dostałem niestety takiego maila Jakieś sugestie co by ominąć tak drastyczną podwyżkę?
  11195657-I9ncl.jpg
  Avatar
  Mam to samo właśnie czytam do którego kraju się "przeprowadzić"
Avatar