Yanush

1
cze 18. 2020
Dla prawdziwych Januszy.
yanush.pl
NA KOD CASUA30P MACIE AŻ -30% ZNIŻKI NA KOSZULKI
NA KOD CASUA20S MACIE AŻ 20% ZNIŻKI NA SKARPETKI
NA POMOC ZWIERZĘTOM!

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną taka marką odzieżową, która już na starcie zostawia w tyle całą zagraniczną konkurencje. Dlaczego ? Ponieważ nasze ubrania w 100% polskim produktem tworzonym we współpracy z kompetentną szwalnią pochodzącą z malowniczego Podkarpacia, która nie wykorzystuje taniej siły roboczej. YANUSH to przede wszystkim jakość a nie ilość, nie chcemy ubierać całego świata tylko, tą świadomą jego część.

Poprzez swoją działalność chcemy przyczynić się do powstania fundacji, której celem będzie dofinansowania usług weterynaryjnych właścicielom w trudnej sytuacji finansowej.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
1 Komentarz
Inicjatywa szczytna i jeżeli faktycznie szyją u nas nie wykorzystując "taniej siły roboczej" to tylko pogratulować samozaparcia, ale ceny to mają "niepolskie" (patrząc po polo) niestety (no chyba że faktycznie ktoś ma na koncie "ponad średnią krajową" i raty mu 50% z tego nie zabierają).
Ten marketing "(..) stajesz się częścią świadomej społeczności!" sugeruje że Ci co nie kupią Yanusha wiedząc o nim są nieświadomi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst