Xiaomi redmi 8t czy Motorola Moto G8 4/64GB

1
paź 3. 2020
Witam wszystkich,

Jako że mam zamówiony tel. Xiaomi redmi 8t za 599 zł do odbioru, a widzę że Motorola Moto G8 też pojawiła się w tej cenie, mam dylemat który telefon jest lepszy. Niby na papierze 8t. Ale chciałbym poznać opinie ekspertów Mam telefon redmi 4a w tym momencie i MIUI mi nie przeszkadza jakoś szczególnie ale od początku posiadania tego telefonu denerwuje mnie jego przymulanie np. czekanie czasami na klawiaturę 10 sekund. Ale nie wiem czy to wina systemu MIUI. W nowym telefonie chciałbym przede wszystkim żeby ta płynność była zachowana ale ważne jest też oczywiście bateria, aparat, ekran, ale to rzeczy drugorzędne. Zastosowanie: internet, podstawowe aplikacje, jestem zwyczajnym użytkownikiem. Używał ktoś, jakieś porady ?? Będę wdzięczny.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
1 Komentarz
Nic dziwnego że 4A tak działa z tymi bebechami. Nadal go używam jako telefon i odpalenie chrome zabiera mu z 3 sekundy, ale na klawiaturę też nie czekam dłużej. Albo go zawaliłeś śmieciami, albo masz powrzucane najnowsze aktualizacje i dlatego tak źle działa.

Miui jest ułomne, ale nie wszyscy to widzą. Mam dwa xiaomi i motke g7 Plus, pewnie prędko do xiaomi nie wrócę. Może motki są droższe ale wszystko mi w niej działa tak jak chcę, a w xiaomi z każdą aktualizacją nowe bugi.

Edit: a tak w ogóle to masz 2 tygodnie na zwrot zakupów przez internet, więc możesz zrobić testy jednego oraz drugiego i wybrać lepszy
Edytowane przez: "Ludwig" paź 3.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst